Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

 

Zahájení nového školního roku

 

 
2.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 
3.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 

Adaptační kurz - Borová

5.P
Novotná Eva, Šaldová Pavla

 
4.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 
7.9.
(Po)
 

10:50-15:05

Městské muzeum a galerie Svitavy - NETOPÝŘI
Komentovaná výstava o netopýrech a dalších savcích

3.P
Hanus Petr, Jetmar Filip

 
14.9.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
15.9.
(Út)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
16.9.
(St)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
17.9.
(Čt)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
18.9.
(Pá)
 

10:00-11:15

Rytmy světa - Miloš Vacík
Smetanův dům - Velký sál - interaktivní workshop

1.A, 2.A, 4.P, 5.P, 6.P
Pulgretová Ivana

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
25.9.
(Pá)
 

9:55-10:40

Instruktáž k psaní SOČ

3.A, 7.P
Marešová Ludmila, Šlégr Jan, Šlégrová Leontýna

 
28.9.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 
8.10.
(Čt)
 

 

English Theatre - Pardubice

3.P(A1), 4.P(A1), 4.P(A2)

 
14.10.
(St)
 

 

Distanční výuka

 

 
15.10.
(Čt)
 

 

Distanční výuka

 

 
16.10.
(Pá)
 

 

Distanční výuka

 

 
19.10.
(Po)
 

 

Distanční výuka

 

 
20.10.
(Út)
 

 

Distanční výuka

 

 
21.10.
(St)
 

 

Distanční výuka

 

 
22.10.
(Čt)
 

 

Distanční výuka

 

 
23.10.
(Pá)
 

 

Distanční výuka

 

 
26.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
27.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(St)
 

 

Státní svátek

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
10.11.
(Út)
 

 

Pedagogická rada

 

 
12.11.
(Čt)
 

 

konzultace s vyučujícími od 15:30 do 17:00 hodin

 

 
16.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
17.11.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 
28.11.
(So)
 

 

Charitativní den

 

 
4.12.
(Pá)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
21.12.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
22.12.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 
23.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
4.1.
(Po)
 

 

Zahájení vyučování v roce 2021

 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
5.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
6.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
7.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
8.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

2.P

 
29.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
31.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
1.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
2.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
3.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
4.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
5.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
10.2.
(St)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
15.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
16.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
17.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
18.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
19.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
9.3.
(Út)
 

7:55- 9:35

MOTANI - Botswana (á 50,-Kč)

Hanus Petr, Veselíková Lenka

 
1.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
2.4.
(Pá)
 

 

Státní svátek

 

 
5.4.
(Po)
 

 

Velikonoční pondělí - státní svátek

 

 
14.4.
(St)
 

7:55- 9:35

Tomáš Kubeš - Galapágy

1.P, 2.P, 3.P, 4.P
Hanus Petr, Veselíková Lenka

9:55-11:35

Tomáš Kubeš - V Evropa a Černobyl

1.A(A1), 2.A(L), 5.P(Hv), 6.P
Hanus Petr, Veselíková Lenka

 

Pedagogická rada

 

 
15.4.
(Čt)
 

 

Rodičovské schůzky od 16:00 hodin a schůzka zástupců OPS od 15:30 hodi

 

 
10.5.
(Po)
 

 

Přípravný týden pro maturitní ročníky

 

 
11.5.
(Út)
 

 

Přípravný týden pro maturitní ročníky

 

 
12.5.
(St)
 

 

Přípravný týden pro maturitní ročníky

 

 
13.5.
(Čt)
 

 

Přípravný týden pro maturitní ročníky

 

 
14.5.
(Pá)
 

 

Přípravný týden pro maturitní ročníky

 

 
17.5.
(Po)
 

 

Maturitní zkoušky - profilová část

 

 
18.5.
(Út)
 

 

Maturitní zkoušky - profilová část

 

 
19.5.
(St)
 

 

Maturitní zkoušky - profilová část

 

 
20.5.
(Čt)
 

 

Maturitní zkoušky - profilová část

 

 
21.5.
(Pá)
 

 

Maturitní zkoušky - profilová část

 

Zpracováno v systému Bakaláři