Aktuality Kontakty Školní rok Školská rada Studentský parlament OPS Fotogalerie Dokumenty Mapa

 

 

Organizace školního roku 2007/08Organizace školního roku 2007/08

Aktuální měsíc

květen    
1. 5. čt Státní svátek - Svátek práce
2. 5. Ředitelské volno
8. 5. čt Státní svátek - den vítězství
9. 5. Ředitelské volno
14. 5. st Krajské kolo SOČ
15. 5. čt Literárně-historická exkurze - Kutná Hora
15. 5. čt Literární exkurze po východních Čechách
12.-16. 5. po-pá Přípravný týden maturantů
19.-23. 5. po-pá Ústní maturitní zkoušky
27. 5. út Literární exkurze - Praha
27. 5. út Polsko - interaktivní výstava

 

Celý školní rok

rok 2007  
3. 9. Zahájení školní roku 2007/2008
6.-7. 9. Seznamovací kemp pro primu
8.-9. 9. Den kulturních památek - zpřístupnění věže od 9.00-17.00 h
28. 9. Státní svátek sv. Václav
25.-26. 10. Podzimní prázdniny
14. 11. Čtvrtletní pedagogická rada
15. 11. Třídní schůzky a schůzka OPS
17. 11. Státní svátek - Boj studentstva za svobodu a demokracii
7. 12. Den otevřených dveří
22. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny
rok 2008  
3. 1. 2008 Zahájení vyučování v roce 2008
11. 1. Maturitní ples
11.-18. 1. Lyžařský výcvik sekunda
23. 1. Klasifikační pedagogická rada
25. 1. Den otevřených dveří
31. 1. Vydání pololetního vysvědčení
1. 2. Pololetní prázdniny
11.-17. 2. Jarní prázdniny
17.-23. 2. a 23.-29. 2. Lyžařský výcvik kvinta a 1.A
20.-21. 3. Velikonoční prázdniny
24. 3. Velikonoční pondělí - státní svátek
9. 4. Písemná maturitní zkouška z českého jazyka
16. 4. Čtvrtletní pedagogická rada
17. 4. Třídní schůzky a schůzka OPS
21. 4. Přijímací zkoušky
1. 5. Státní svátek - Svátek práce
2. 5. Ředitelské volno
6. 5. Klasifikační pedagogická rada pro 4.A a oktávu - maturantů
8. 5. Státní svátek - Den vítězství
9. 5. Ředitelské volno
12.-16. 5. Přípravný týden maturantů
19.-23. 5. Ústní maturitní zkoušky
2.-6. 6. Sportovně-turistický kurz - septima a 3.A
23. 6. Závěrečná klasifikační pedagogická rada
27. 6. Ukončení školního roku 2007/2008 - předání vysvědčení
30. 6. - 31. 8. Hlavní prázdniny
1. 9. Zahájení školního roku 2008/2009

 

Předchozí měsíce

duben    
29. 3.-4. 4. so-pá Výměnný pobyt holandské partnerské školy
1. 4. út Národní galerie - Šternberský palác - seminář z výtvarné výchovy
1. 4. út Výlet holandských studentů do Prahy
8. 4. út Exkurze III. ročník do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a návštěva židovského muzea
8. 4. út Ekotúra
9. 4. st Písemná maturitní zkouška z ČJ
9. 4. st Moravský kras
9. 4. st Okresní kolo matematické olympiády
16. 4. st Čtvrtletní pedagogická rada
17. 4. čt Třídní schůzky a schůzka OPS
17. 4. čt Přednáška Prof. RNDr. Ivo Volf, CSc. - vedoucího katedry Fyziky a informatiky Pedagogické fakulty UHK Hradec Králové
21. 4. po Přijímací zkoušky do osmiletého a čtyřletého studia
22. 4. út Den země - úklid okolí školy a sběr papíru
23. 4. st I. ročník - exkurze Praha + divadelní představení OIDIPUS VLADAŘ
28. 4. po Kvinta - exkurze Praha + divadelní představení FAIDRA
29. 4. út Koncert - Růžový mor + vernisáž výstavy
30. 4. st Majáles - sportovní den
30. 4. st Klasifikační pedagogická rada pro 4. A a oktávu
březen    
6. 3. čt MEZI NEBEM A ZEMÍ - II. ročník
19. 3. st Okresní kolo OČJ - Svitavy
19. 3. st Krajské kolo FJK v Pardubicích
20. 3.-21. 3. čt-pá Velikonoční prázdniny
24. 3. po Velikonoční pondělí - státní svátek
25. 3. út PhDr. Miroslav Kovářík a Radek Bláha - básníci 20. století
26. 3. st Národní galerie - Šternberský palác - seminář z výtvarné výchovy
27. 3. čt Matematický KLOKAN
27. 3. čt Přednáška o frankofonii - CORINNE VEISY z fr. aliance z Pardubic
únor    
5. 2. út Koverzační soutěž - Fj
5. 2. út Přednáška Komerční banky pro 1. ročník a kvintu
11. 2.-15. 2. po-pá Jarní prázdniny
18. 2. po Přednáška pro žákyně primy
18. 2. po Přednáška pro žákyně 1. ročníku
17. 2.-23. 2. a 23. 2.-29. 2. ne-so a so-pá Lyžařský výcvik kvinta a 1. ročník - Dolní Morava
25. 2. po Školní kolo PYTHAGORIÁDY (prima, sekunda)
leden    
3. 1. čt Zahájení vyučování v roce 2008
10. 1. čt Přednáška na téma Geotermální jevy - Ing. Klazar
11. 1. Studijní volno pro IV. ročník a oktávu
11. 1. Maturitní ples
13.-18. 1. ne-pá Lyžařský výcvik sekunda
14. 1. po Konverzační soutěž v NJ - školní kolo
23. 1. st Klasifikační pedagogická rada
25. 1. Den otevřených dveří
31. 1. čt Vydání pololetního vysvědčení
1. 2. Pololetní prázdniny
prosinec    
5. 12. st Čertování
5. 12. st Školní kolo matematické olympiády - kategorie A
6. 12. čt Přednáška přední české módní návrhářky Beáty Rajské
7. 12. Den otevřených dveří
10. 12. po Srdíčkový den
12. 12. st Adventní koncert pro přátele školy
17. 12. po Eko besídka
18. 12. út Přednáška Jana Buriana
18. 12. út Volejbalový turnaj
19. 12. st Lyžování - v případě příznivých sněhových podmínek
19. 12. st Návštěva Cinestar H. Králové a Třebechovického muzea betlémů
21. 12. Ukončení roku 2007 - besídky v jednotlivých třídách
22. 12. - 2. 1. so-st Vánoční prázdniny
listopad    
9.-17. 11. pá-so Studentský výměnný pobyt do Holandska
12. 11. po Exkurze - Planetárium Hradec Králové a Pivovar Pardubice
13.-14. 11. út-st Návštěva Evropského parlamentu ve Štrasburku
15. 11. čt Přednáška doc. RNDr. Josefa Hynka o vysokých školách
21. 11. st Čtvrtletní pedagogická rada
22. 11. čt Třídní schůzky a schůzka OPS
22. 11. čt Přednáška ing. Pantůčkové o Euru a přechodu ČR na Euro
?   Egyptologické muzeum Moravská Třebová - exkurze
?   Bystré - Ústav sociální péče - exkurze
říjen    
1. 10. po Transform Bohdaneč
2. 10. út Ing. Oldřich Vlasák - beseda se studenty
5. 10. Lipnice, Havlíčkův Brod - knižní veletrh
8.-12. 10. po-pá Paříž, Štrasburk - exkurze
10. 10. st Vídeň - exkurze
11.-25. 10. čt-čt Japonsko - pro studentky, které se učí japonský jazyk
11. 10. čt MUDr. Drlík - přednáška
12. 10. Interaktivní tabule - školení pro učitele
18. 10. čt Prof. PhDr. Petr Piťha - přednáška: Etika ve škole - pro učitele
22. 10. po Koncert Ludmily Peterkové a Iriny Kondratěnko
25.-26. 10. čt-pá Podzimní prázdniny
?   Bystré - Ústav sociální péče - exkurze
září    
3. 9. po Zahájení školního roku 2007/2008
5. 9. st Slavnostní předání titulu Ekoškola
6.-7. 9. čt-pá Zahajovací kemp pro primu
6.-7. 9 čt-pá Zahajovací kemp pro 1. ročník
8.-9. 9. so-ne Den kulturních památek
11. 9. (13. 9.) út Literární exkurze Kozlov
17. 9. po Přednáška sochaře Olbrama Zoubka
26. 9. st Dlouhé Stráně
26. 9. st Exkurze Olomouc - Státní vědecká knihovna a historické jádro města
27. 9. čt Ředitelské volno
28. 9. Státní svátek Sv. Václav
stránka byla aktualizována 23. 8. 2008 v 15:30
sobota - 24. říjen
© 2005 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl