Aktuality Kontakty Školní rok Školská rada Studentský parlament OPS Fotogalerie Dokumenty Mapa

 

 

Soutěže a olympiády 2007/08Soutěže a olympiády 2007/08

Okresní kolo soutěže Programování
1. místo Ondřej Klejch septima kategorie B
2. místo Jan Král septima kategorie B

 

<<   více  -  Předmětové komise

Soutěže a olympiády 2006/07

Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
4. místo Tomáš Klejch kvarta kategorie 2
4. místo Jan Šauer sexta kategorie 3
Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
1. místo Michaela Večeřová sekunda kategorie 1
1. místo Tomáš Klejch kvarta kategorie 2
1. místo Jan Šauer sexta kategorie 3
Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
1. místo Lucie Kynclová septima kategorie III.A
Krajské kolo Biologické olympiády
2. místo Jitka Jirečková kvarta kategorie C
Ústřední kolo Biologické olympiády
11. místo Pavel Novák oktáva kategorie A
Krajské kolo Olympiády v českém jazyce
3. místo Tomáš Klejch kvarta I. kategorie
Okresní kolo matematické olympiády
1. místo Šimon Bořek prima kategorie Z6
1. - 2. místo Andrea Tláskalová sekunda kategorie Z7
1. - 5. místo Monika Švarcová tercie kategorie Z8
Okresní kolo biologické olympiády
1. místo Jitka Jirečková kvarta kategorie C
Finále přírodovědné sazky DDM Litomyšl
6. místo Matěj Matoušek prima kategorie žáků 6. tříd
7. místo Šimon Bořek prima kategorie žáků 6. tříd
8. - 10. místo Michal Kramář prima kategorie žáků 6. tříd
15. místo Patrik Dobocký prima kategorie žáků 6. tříd
10. místo Jonáš Kovář sekunda kategorie žáků 7. tříd
1. místo Simona Jindrová tercie kategorie žáků 8. tříd
3. - 4. místo Martina Kunderová tercie kategorie žáků 8. tříd
Krajské kolo biologické olympiády
1. místo Pavel Novák oktáva kategorie A
Okresní kolo matematické olympiády
1. místo Lukáš Charamza kvarta kategorie Z9
2. místo Tomáš Klejch kvarta kategorie Z9
4. místo Jitka Jirešková kvarta kategorie Z9

 

<<   více  -  Předmětové komise

Soutěže a olympiády 2005/06

Krajské kolo biologické olympiády
4. místo Pavel Novák septima kategorie A
Krajské kolo olympiády v českém jazyce
3. místo Vendula Nováková 2. ročník  
Krajské kolo matematické olympiády
1. místo František Kalibán sexta kategorie B
Okresní kolo matematické olympiády
1. místo Andrea Tláskalová prima kategorie Z6
  Jana Věnečková prima kategorie Z6
1. místo Monika Švarcová sekunda kategorie Z7
2. místo Hana Dytrtová sekunda kategorie Z7
Okresní kolo biologické olympiády
2. místo Jitka Jirečková tercie kategorie C
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
3. místo Tomáš Klejch tercie kategorie 2
Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
2. místo Hana Dytrtová sekunda kategorie 1
2. místo Tomáš Klejch tercie kategorie 2
Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce
2. místo Eva Hroudná septima kategorie B2
4. místo Sandra Faltysová septima kategorie B2
Okresní kolo olympiády v českém jazyce
1. místo Vendula Nováková 2. ročník
3. místo Kateřina Švecová 3. ročník
Krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce
3. místo Zuzana Kohoutová septima  
Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
3. místo Zuzana Kohoutová septima  
Okresní kolo matematické olympiády
1. místo Karel Kyncl kvarta kategorie Z9
Krajské finále družstev v šachu
5. místo Lucie Bartošová, Milan Beneš, Lukáš Jirsa, František Kalibán
Krajská olympiáda mládeže - stolní tenis
2. místo Lukáš Jirsa, David Jirsa, Jan Lukášek
Okresní finále ve stolním tenise
1. místo Lukáš Jirsa, David Jirsa, Jan Lukášek
Okresní finále družstev v šachu
2. místo Lucie Bartošová, Milan Beneš, Lukáš Jirsa, František Kalibán
Okresní kolo Středoškolského atletického poháru Corny
3. místo Pavla Váňová, Anna Slabá, Michaela Řeháková, Kateřina Švecová, Ilona Jůzová, Ivana Šplíchalová, Aneta Švecová, Kateřina Čejková, Eva Nádvorníková, Kateřina Nováčková, Kateřina Šťovíčková

 

<<   více  -  Předmětové komise

Soutěže a olympiády 2004/05

Celostátní kolo SOČ
10. místo Petr Dvořák 3. ročník kategorie Historie
Krajské kolo SOČ
1. místo Petr Dvořák 3. ročník kategorie Historie
Republikové finále Středoškolského atletického poháru družstev
15. místo Petra Šauerová, Pavla Váňová, Anna Slabá, Kateřina Švecová, Pavla Könyüová, Eva Jílková, Zuzana Kubešová, Zuzana Maláriková, Zuzana Tomanová, Ivana Váňová, Pavla Štarmanová a Lenka Matoušová
Krajské kolo Středoškolského atletického poháru družstev
1. místo Petra Šauerová, Pavla Váňová, Anna Slabá, Kateřina Švecová, Pavla Könyüová, Eva Jílková, Zuzana Kubešová, Zuzana Maláriková, Zuzana Tomanová, Ivana Váňová, Pavla Štarmanová a Lenka Matoušová
Krajské kolo biologické olympiády
1. místo Václav Jelínek oktáva kategorie A
1. místo Pavel Novák sexta kategorie B
Krajské kolo matematické olympiády
1. místo František Kalibán kvinta kategorie C
3. místo Lucie Pekařová sexta kategorie B
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
4. místo Vladimír Rovenský septima kategorie nejstarších žáků
5. místo Petr Andrlík kvarta kategorie starších žáků
Celostátní finále družstev v šachu
6. místo Lucie Bartošová, Milan Beneš, Lukáš Jirsa, František Kalibán, Václav Pekař
Krajské finále družstev v šachu
2. místo Lucie Bartošová, Milan Beneš, Lukáš Jirsa, František Kalibán, Václav Pekař
stránka byla aktualizována 23. 8. 2008 v 15:30
sobota - 24. říjen
© 2005 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl