Suplování: Středa 17.4.2024 (Sudý týden)
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Jetmar Filip |
před 8. hodinou dohled Odpoledne |
|||||
Jirmásek Jan |
5.hod |
Odpolední vyučování |
||||
Krejzová Lucie |
6., 7. hod Pedagogický dohled |
|||||
Kunderová Martina |
před 9., 10. hodinou dohled Odpoledne |
|||||
Štancl Josef |
před 5. hodinou dohled 1. poschodí |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
1.hod |
Aj |
A1 |
(a3) |
změna |
Peňáz Petr |
|
3.hod |
M |
(pc) |
změna |
Flašková Marie |
|||
5.hod |
Fj |
Fj |
odpadá |
(St) |
|||
2.A |
5.hod |
Vv |
Vv |
(a2) |
supluje |
Kmošková Pavlína |
(Ma) |
6.hod |
Vv |
Vv |
(a2) |
supluje |
Kmošková Pavlína |
(Ma) |
|
2.P |
1.hod |
Čj |
Čj1 |
(a2) |
změna |
Pulgretová Ivana |
|
2.hod |
Čj |
Čj2 |
(a2) |
změna |
Pulgretová Ivana |
||
3.A |
4.hod |
M |
(bi) |
změna |
Flašková Marie |
||
8.hod |
Svs |
Svs |
odpadá |
(Cha) |
|||
8.hod |
Si |
Si |
odpadá |
(Šm) |
|||
9.hod |
Svs |
Svs |
odpadá |
(Cha) |
|||
9.hod |
Si |
Si |
odpadá |
(Šm) |
|||
3.P |
3.hod |
Aj |
A2 |
(te) |
spojí |
Peňáz Petr |
(Ša) |
8.hod |
Vv |
odpadá |
(Jo) |
||||
9.hod |
Hv |
odpadá |
(Št) |
||||
4.A |
1.hod |
Ms |
Ms |
(sp) |
změna |
Kynclová Ludmila |
|
2.hod |
Ms |
Ms |
(sp) |
změna |
Kynclová Ludmila |
||
3.hod |
D |
(pr) |
supluje |
Jireček Miroslav |
(Ma) |
||
4.hod |
M |
(pc) |
změna |
Bartošová Markéta |
|||
8.hod |
Svv |
Vvs |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
|
9.hod |
Svv |
Vvs |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
|
9.hod |
Bs |
Bs |
odpadá |
(Je) |
|||
4.P |
1.hod |
Z |
(ok) |
změna |
Veselíková Lenka |
||
2.hod |
M |
(ok) |
změna |
Flídrová Hana |
|||
4.hod |
Aj |
A2 |
(ka) |
spojí |
Peňáz Petr |
(Jo) |
|
6.hod |
Ov |
(ka) |
supluje |
Vanclová Ivana |
(Ji) |
||
8.hod |
Hv |
odpadá |
(Št) |
||||
9.hod |
Vv |
odpadá |
(Jo) |
||||
5.P |
1.hod |
D |
odpadá |
(Ma) |
|||
2.hod |
Fj |
Fj |
odpadá |
(St) |
|||
5.hod |
M |
(ka) |
změna |
Kynclová Ludmila |
|||
8.hod |
Tv |
Chl |
odpadá |
(Jr) |
|||
9.hod |
Tv |
Chl |
odpadá |
(Jr) |
|||
6.P |
2.hod |
F |
(pr) |
změna |
Kunderová Martina |
||
3.hod |
Nj |
Nj |
(hv) |
změna |
Krejzová Lucie |
||
7.P |
1.hod |
Ms |
Ms |
(ki) |
změna |
Flašková Marie |
|
2.hod |
Ms |
Ms |
(ki) |
změna |
Flašková Marie |
||
4.hod |
F |
(ch) |
změna |
Kunderová Martina |
|||
8.hod |
Svv |
Svv |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
|
8.hod |
Si |
Si |
odpadá |
(Šm) |
|||
9.hod |
Svv |
Svv |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
|
9.hod |
Si |
Si |
odpadá |
(Šm) |
|||
8.P |
3.hod |
M |
(ki) |
změna |
Bartošová Markéta |
||
4.hod |
Zsv |
(ki) |
supluje |
Chalupníková Šárka |
(Ma) |
||
5.hod |
D |
(pr) |
navíc |
Jireček Miroslav |
|||
7.hod |
Tv |
Chl |
odpadá |
(Jr) |
|||
7.hod |
Tv |
Dív |
odpadá |
(Ha) |
|||
8.hod |
Svv |
Vvs |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
|
9.hod |
Svv |
Vvs |
(a2) |
supluje |
Sejkorová Věra |
(Ma) |
Suplování: Čtvrtek 18.4.2024 (Sudý týden)
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
1.hod |
F |
(2.) |
změna |
Šlégrová Leontýna |
||
5.P |
3.hod |
F |
(mf) |
změna |
Šlégrová Leontýna |
||
8.P |
1.hod |
Ms |
Ms |
(fy) |
změna |
Kynclová Ludmila |
|
2.hod |
Ms |
Ms |
(fy) |
změna |
Kynclová Ludmila |
Zpracováno v systému Bakaláři