Suplování:   Pátek 19.10.2018 (Sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Adolfová Tereza

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Hynková Ivana

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Janečková Marta

před 4. hodinou dohled Přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Aj

A3

(1.)

změna

Vaněk Bradáč Dagmar Betty

 
 

4.hod

Aj

A2

(1.)

spojí

Vaněk Bradáč Dagmar Betty

(Ša)

1.P

3.hod

Aj

A1

(ka)

spojí

Žďárová Helena

(Ša)

 

3.hod

Aj

A2

(ka)

změna

Žďárová Helena

 

2.A

1.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Ša)

3.A

2.hod

Fj

Fj

(fr)

supluje

Stuchlá Aneta

(Ve)

4.P

1.hod

Z

 

(se)

supluje

Flídrová Hana

(Ve)

5.P

4.hod

Aj

A2

(1.)

spojí

Vaněk Bradáč Dagmar Betty

(Ša)

 

4.hod

Aj

A3

(1.)

změna

Vaněk Bradáč Dagmar Betty

 

6.P

1.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Ša)

 

5.hod

Ch

S2

(chl)

navíc

Jaklová Petra

 
 

5.hod

Ch

S1

 

odpadá

 

(Ja)

 

6.hod

Ch

S2

(chl)

navíc

Jaklová Petra

 
 

6.hod

Ch

S1

 

odpadá

 

(Ja)

7.P

4.hod

Fj

Fj

(hv)

spojí

Janečková Marta

(Ve)

8.P

2.hod

Aj

A2

(ka)

spojí

Dosedělová Miloslava

(Ša)

 

 

Suplování:   Pondělí 22.10.2018 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

   

KulA

KulA

             

3.A

   

KulA

KulA

             

5.P

   

KulA

KulA

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Adolfová Tereza

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Dvořáková Helena

2., 3. hod Pedagogický dohled

Hynková Ivana

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Janečková Marta

před 1. hodinou dohled Suterén

 

Pulgretová Ivana

2., 3., 6., 7. hod Pedagogický dohled

Stuchlá Aneta

2., 3. hod Pedagogický dohled

Štarman Karel

před 3. hodinou dohled Suterén

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Aj

A3

(bi)

spojí

Šaldová Pavla

(Vn)

 

1.hod

Aj

A2

(bi)

změna

Šaldová Pavla

 

1.P

3.hod

Z

 

(se)

supluje

Hanus Petr

(Ve)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Ad)

2.A

2.hod

F

 

(fy)

supluje

Stříteská Renata

(Ad)

4.A

6.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Dv)

5.P

1.hod

Aj

A2

(bi)

změna

Šaldová Pavla

 
 

1.hod

Aj

A3

(bi)

spojí

Šaldová Pavla

(Vn)

 

5.hod

Čj

 

(ok)

supluje

Burešová Marie

(Ad)

7.P

1.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Ve)

8.P

4.hod

Fj

Fj

(fr)

supluje

Stuchlá Aneta

(Ve)

 

Zpracováno v systému Bakaláři