Suplování:   Úterý 27.6.2017 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

   

PD

PD

PD

PD

         

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

7.P

       

PD

PD

PD

 

PD

   

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Chalupníková ©árka

před 8., 9. hodinou dohled Odpoledne

 
 

1.- 6., 8. hod Pedagogický dohled

Mareąová Ludmila

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Vopátková Jarmila

před 3. hodinou dohled Suterén

 

Pedagogický dohled u třídy:

7.P, 4.- 6., 8. hod - Chalupníková ©árka

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

         

Před

Před

       

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

6.P

         

Před

Před

       

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bureąová Marie

5., 6. hod Pedagogický dohled

Hanus Petr

před 1. hodinou dohled Suterén

 

Chalupníková ©árka

4.- 9. hod Pedagogický dohled

Jaklová Petra

před 1. hodinou dohled 2. poschodí

 
 

5.- 9. hod Pedagogický dohled

Mareąová Ludmila

1.- 9. hod Pedagogický dohled

©légr Jan

5., 6. hod Pedagogický dohled

Vanclová Ivana

4.- 9. hod Pedagogický dohled

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 5., 6. hod - Bureąová Marie

6.P, 5., 6. hod - ©légr Jan

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

TH

TH

TH

TH

           

1.P

 

TH

TH

TH

TH

           

2.A

 

TH

TH

TH

TH

           

2.P

 

TH

TH

TH

TH

           

3.A

 

TH

TH

TH

TH

           

3.P

 

TH

TH

TH

TH

           

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

4.P

 

TH

TH

TH

TH

           

5.P

 

TH

TH

TH

TH

           

6.P

 

TH

TH

TH

TH

           

7.P

 

TH

TH

TH

TH

           

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Adolfová Tereza

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Bureąová Marie

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Dosedělová Miloslava

před 2. hodinou dohled Přízemí

 

Dřímalová Marie

před 3. hodinou dohled 1. poschodí

 

Dvořáková Helena

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Hanus Petr

před 3., 4. hodinou dohled Přízemí

 

Chalupníková ©árka

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Jaklová Petra

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Kunderová Martina

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Kynclová Ludmila

před 2. hodinou dohled 1. poschodí

 

Mareąová Ludmila

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Novotná Eva

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Pulgretová Ivana

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Stuchlá Aneta

před 3. hodinou dohled Suterén

 

©molík Jakub

před 1., 2. hodinou dohled 2. poschodí

 

©tarman Karel

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Vanclová Ivana

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Pulgretová Ivana

1.P, 1.- 4. hod - Novotná Eva

2.A, 1.- 4. hod - Bureąová Marie

2.P, 1.- 4. hod - Dvořáková Helena

3.A, 1.- 4. hod - Jaklová Petra

3.P, 1.- 4. hod - Adolfová Tereza

4.P, 1.- 4. hod - ©tarman Karel

5.P, 1.- 4. hod - Vanclová Ivana

6.P, 1.- 4. hod - Chalupníková ©árka

7.P, 1.- 4. hod - Kunderová Martina

 

Zpracováno v systému Bakaláři