Martina Kunderová • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Martina Kunderová
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Matematiky, fyziky a informatiky, Biologie a chemie
Vyučované předměty:  F - Ch - Pp
Telefon:  468 008 952
E-mail:  kunderova@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Online výuka a překvapení

Online výuka a překvapení

V posledním roce je výuka velmi netypická a komplikovaná, což víme velmi dobře my učitelé, naši žáci i rodiče. Střídají se různé metody, osvědčené jsou preferovány, méně úspěšné jsou posléze eliminovány. Tu a tam pro zpestření výuky po nich učitel sáhne. Nedávno jsem v primě při výuce fyziky „sáhla“ po samostatné práci, kdy si žáci měli během 35 minut promrskat převody několika fyzikálních jednotek. Tušila jsem ale, že někteří jsou velmi rychlí, a tak jsem jim navrhla využít zbytkový čas na napsání pohádky. Pohádky přírodovědného charakteru, která by pracovala s odbornými názvy.

Rozpis školního kola Vědy a techniky

Rozpis školního kola Vědy a techniky

(Vizte přiložený dokument.)

Když se kácí les

Když se kácí les

V adventním období měli naši studenti možnost si vyslechnout dvě odborné přednášky, které na sebe náhodou (trošku), ale zato báječně navazovaly. Po pondělní přednášce PharmDr. Petra Jílka na téma „Probiotika“ se v úterý 17. 12. 2019 v aule školy shromáždili studenti, aby si vyslechli přednášku zakladatelů Institutu moderní výživy, pánů Lukáše Roubíka a Miloslava Šindeláře. Téma znělo „Moderní výživa: fakta versus mýty“.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum