Martina Kunderová • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Martina Kunderová
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Matematiky, fyziky a informatiky, Biologie a chemie
Vyučované předměty:  F - Ch
Telefon:  468 008 952
E-mail:  kunderova@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Seminaristé na návštěvě v Saint-Gobain

Seminaristé na návštěvě v Saint-Gobain

Ve středu 27. září 2017 jsme se s celým chemickým seminářem, tedy třídami 8.P a 3.A zúčastnili exkurze v litomyšlské společnosti Adfors, pro většinu Litomyšlanů známé jako Vertex. Tak se společnost skutečně jmenovala, než ji před několika lety odkoupila skupina Saint-Gobain. Tato společnost je předním světovým výrobcem a zpracovatelem skleněných vláken. Jejich výrobky prosluly zejména ve stavebnictví a v průmyslových oborech. V dnešní době zaměstnává přes 1 600 lidí a roční obrat dělá něco okolo 8 miliard korun.

Contipro jede!

Contipro jede!

Ve čtvrtek 21. září 2017 se v aule školy sešly postupně první a druhé ročníky vyššího gymnázia. Čas si pro nás vyšetřila manažerka pro vzdělávání Mgr. Eva Myšáková, která přijela z Dolní Dobrouče. V jednohodinových přednáškách studentům představila program, kterým firma Contipro Dolní Dobrouč cílí na studenty středních škol, zejm. gymnázií.

2. místo pro Jindru Lněničku na mezinárodní vědeckotechnické soutěži v Číně

2. místo pro Jindru Lněničku na mezinárodní vědeckotechnické soutěži v Číně

V minulém školním roce jsem se s projektem Kvantová provázanost zúčastnil Festivalu vědy a techniky. V celostátním kole jsem obdržel cenu Českého svazu vědeckotechnických společností a zároveň jsem byl vybrán, abych reprezentoval naši republiku na nejvyšší čínské středoškolské soutěži s mezinárodní účastí China Adolescents Science and Technology Innovation Contest (CASTIC) ve východočínském Hangzhou.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum