Jakub Šmolík • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Jakub Šmolík
Titul:  Ing.
Funkce:  učitel, metodik ICT
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Matematiky, fyziky a informatiky
Vyučované předměty:  Ivt - Vp
Telefon:  468 008 956
E-mail:  smolik@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Opětovná změna přístupu k webové a mobilní aplikaci Bakaláři

Opětovná změna přístupu k webové a mobilní aplikaci Bakaláři

Vzhledem k technickým změnám provozu aplikace Bakaláři na naší škole je od 29. března 2018 webová aplikace přístupná nově pouze na adrese https://glit.bakalari.cz. Pokud používáte mobilní aplikaci Bakaláři, je nutné si změnit URL pro přihlášení do aplikace taktéž na https://glit.bakalari.cz nebo naši školu vyhledat ze seznamu.

Licence Microsoft pro žáky naší školy

Licence Microsoft pro žáky naší školy

Vzhledem k častým dotazům ohledně získání a prodloužení žákovských licencí Microsoft Office a Microsoft Windows jsme na našem webu zřídili stránku s podrobnými návody.

Úspěch v soutěži Bobřík informatiky

Úspěch v soutěži Bobřík informatiky

Internetové soutěže Bobřík informatiky se naše škola účastní tradičně již od prvního ročníku a nejinak tomu bylo i v tomto školním roce. Národního kola se letos účastnili sice pouze vybraní žáci z vyššího stupně gymnázia, dosáhli však pěkných výsledků, a především si procvičili své mozkové závity při řešení zajímavých úloh z oblasti informatiky, digitální gramotnosti, řešení problémů a algoritmizace.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum