Eva Novotná • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Eva Novotná
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Českého jazyka a latiny, Anglického jazyka
Vyučované předměty:  Aj - Čj
Telefon:  468 008 963
E-mail:  novotna@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Fullbrighter na gymnáziu!

Fullbrighter na gymnáziu!

Jsme rádi, že se nám podařilo, stejně jako dalším 29 školám v České republice, získat díky Fullbrightově nadaci rodilou mluvčí jako asistentku výuky do hodin anglického jazyka. Program českým středoškolským studentům a pedagogům umožňuje získat roční pracovní i osobní zkušenost s rodilým mluvčím z USA a mladí Američané se seznámí s běžným životem a kulturou v České republice.

Poznávací zájezd do Anglie

Poznávací zájezd do Anglie

Ve dnech 23.-29. 4. se 45 žáků našeho gymnázia zúčastnilo poznávacího zájezdu do Yorku a Londýna. První den jsme si prošli historické centrum města York s významnou katedrálou a městskými hradbami, navštívili jsme i dvě muzea. Večer jsme se ubytovali v hostitelských rodinách.

V dalších dnech jsme objevovali krásy „Klenotu Severu“. Uchvátila nás příroda v NP Yorkshire Dales a NP Lake District, kde jsme podnikli kratší túry. Viděli jsme kaňon, bílé skály, vyšplhali jsme k vodopádu. Stáli jsme na „bradavickém“ vlakovém nádraží, viděli ruiny Bolton Priory a katedrály ve Whitby, zastavili jsme se na zámku šlechtické rodiny Howard a fotili se na kamenech bratříčka Stonehenge - Castlerigg Stone Circle.

COMENIUS - ITÁLIE

COMENIUS - ITÁLIE

Slunce, moře, obří italská zmrzlina... tak takové zpříjemnění školního stereotypu nás čekalo v posledním říjnovém týdnu. Po velmi, ale opravdu velmi náročných přípravách a dnu stráveném na letištích a ve vzduchu jsme konečně dorazili na italskou pevninu. S nadšením jsme se přivítali s našimi hostiteli.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum