2. kolo Plavecké školní ligy

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 29. června 2017Zobrazeno: 3665×Zařazení článku: Tv, soutěže
2. kolo Plavecké školní ligy
2. kolo Plavecké školní ligy

Navázali jsme na podzimní 1. kolo školní ligy v plavání a 4. 4. 2017 jsme se vydali se zástupci primy, sekundy a tercie vyplavat co nejlepší umístění.

Z 1. kola jsme si nějaké ty cenné bodíky přenesli do 2. kola a celkově jsme si jako škola vyplavali krásné 2. místo. V jednotlivých kategoriích tříd jsme obsadili ve všech 3 třídách krásná 2. místa. Atmosféra této plavecké soutěže je vždy umocněna výbornou organizací, kdy jde vše opravdu jako po másle.

Odměnou pro naše plavce za 2. místo je poukaz na pobyt v krytém bazénu s dotací 1 hodiny zdarma. Na volné dovádění v bazénu se již všichni těšíme, a stejně tak se těšíme na start Plavecké školní ligy 2017/2018.

Plavecké štafety – složení:

1P Alena Cenková, Nikol Novotná, Jana Bláhová, Petr Krch, Jakub Jan Štangl

2P Sára Kolářová, Klára Harantová Jan Brýdl, Oskar Štěrba, Matyáš Novotný, Štěpán Dostál, Samuel Šalda, Matěj Lněnička, Adam Klatovský

3P Tomáš Heblt, Matyáš Dezort, Timotej Sturc

Všem plavcům velké díky za hezké plavecké výkony a reprezentaci školy!

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum