Červen 2008

Autor: Ivana HynkováPublikováno: 13. prosince 2008Zobrazeno: 13563×Zařazení článku: parlament

Body:

  1. Paní ředitelka informovala studenty o úspěchu mladších žáků v soutěži Bludiště a dále o úspěchu studentů Jana Krále, Marka Votroubka a Petra Bubeníčka ve finále soutěže Věda a technika středoškolské mládeže.
  2. Na konci školního roku proběhne vyhlášení nejlepšího studenta školy a nejlepších studentů jednotlivých tříd. Žáci si mají rozmyslet, koho si ze své třídy zvolí.
  3. Dále bylo vedení školy informováno o rozbitých dveřích na dívčích toaletách ve druhém patře.
  4. O prázdninách proběhne rekonstrukce chemické učebny a rekonstrukce školní knihovny, dále budou vymalovány některé třídy.
  5. V září proběhnou na škole Mini Globe Games, studenti oktávy budou na tuto akci uvolněni.
  6. Ředitelka školy dále studenty seznámila se projektem Čtení dětem v litomyšlské nemocnici, který byl zahájen začátkem dubna.
  7. Dále byli studenti informováni, že proběhne začátkem května Den se speciální školou, která se sousedem gymnázia.
  8. V dalším bodu byl projednáván program Majálesu.
  9. Na jaře se stala škola partnerem Microsoftu – Partnerství ve vzdělávání - školení pro pedagogické a nepedagogické zaměstnance zdarma.
  10. Na Den země byl vyhlášen sběr papíru, kde studenti sebrali papír v hodnotě okolo 8 tisíc korun. Z tohoto výtěžku se zakoupilo sezení do II. patra pro studenty.

Studentům bylo poskytnuto občerstvení a paní ředitelka popřála všem zúčastněným krásné prázdniny.

Zapsala: Veronika Pechancová, studentka oktávy

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum