Maturitní ples GAJ 2017

Autor: Anna KlusoňováPublikováno: 19. února 2017Zobrazeno: 10222×Zařazení článku: aktuality
 (foto Tereza Jiroušková)
(foto Tereza Jiroušková)

Na každého jednou dojde. A v pátek 13. ledna došlo i na nás, studenty čtvrtého ročníku Gymnázia v Litomyšli. Po měsících příprav totiž konečně nastal den „D“. Den, kdy se konal náš maturitní ples.

Přestože jsme do poslední chvíle pod dohledem trpělivých spolužaček trénovali svůj nástup, do poslední minuty chystali tombolu a plni stresu večer přicházeli na místo určení, musíme uznat, že se právě tento večer stal tím nejkrásnějším a nejkratším za celé roky na gymplu. Všichni jsme zvládli svou chvíli slávy na červeném koberci, úspěšně se vyhnuli poletujícím mincím a prošli „křtem,“ kdy jsme každý obdrželi svou šerpu, a stali se tak oficiálně maturanty. Jestliže jsme se v pátek ráno budili s pocitem touhy mít tuto událost co nejdříve za sebou, už v sobotu nám bylo líto, že je to za námi.

Patrik Švec, 4.A

Přejít do samostatné fotogalerie (246 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum