Nový portál Microsoft Education nejen pro učitele

Autor: Jakub ŠmolíkPublikováno: 28. prosince 2015Zobrazeno: 11100×Zařazení článku: aktuality
Microsoft Education
Microsoft Education

Gymnázium Aloise Jiráska funguje již osm let jako krajské vzdělávací centrum programu Microsoft Partneři ve vzdělávání. V rámci tohoto programu opět chystáme pro nový kalendářní rok počítačové kurzy pro učitele se zaměřením na moderní produkty a trendy ICT ve školství. Zároveň si dovolujeme upozornit nejen všechny učitele na nový portál Microsoft Education, který byl spuštěn na sklonku roku. Na této celosvětové stránce pro všechny učitele naleznete tematicky rozdělený obsah pro vedení škol, učitele a studenty.

Stejně tak se zde nachází tisíce výukových hodin a příprav od učitelů, vzdělávací kurzy nebo webináře. Jednou z nejzajímavějších a nejpoužívanějších částí je sekce Skype in the Classroom, která ukazuje možnosti využití ve školách.

Je možné si domluvit volání se třídou na druhé straně světa, nechat si udělat přímo do vaší třídy online přednášku od odborníků napříč všemi oblastmi lidského poznání nebo se nechat provést formou virtuální prohlídky po zajímavých místech naší planety. Přidejte se ke statisícům učitelů z celého světa a využijte tuto jedinečnou možnost obohatit vaší výuku.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum