Pilná práce ovoce přináší aneb Slavnostní předávání cen autorům vítězných projektů soutěže AMAVET

Autor: Petra JaklováPublikováno: 15. června 2021Zobrazeno: 3778×Zařazení článku: B-Ch, aktuality, ocenění, soutěže
Pilná práce ovoce přináší aneb Slavnostní předávání cen autorům vítězných projektů soutěže AMAVET
Pilná práce ovoce přináší aneb Slavnostní předávání cen autorům vítězných projektů soutěže AMAVET

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhlo v moderních prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice předávání cen autorům nejúspěšnějších projektů Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež Pardubického kraje. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili tito studenti:

Bendová Bára

Benková Elen

Dezort Matyáš

Hegrová Klára

Jaklová Tereza

Nimshausová Helena

Tefr Daniel

Ocenění studenti měli čest strávit příjemné odpoledne ve společnosti samotného rektora Univerzity Pardubice, pana prof. Ing. Jiřího Málka, DrSc., a děkanů Fakulty chemicko-technologické a filozofické, kteří svým profesionálním a současně lidským přístupem vytvořili přátelskou, téměř neformální atmosféru. Průvodního slova se ujal Ing. Stanislav Medřický, CSc., který je již třináct let hlavním organizátorem této soutěže.

Všichni Spectabilis ujistili studenty o skutečnosti, že si univerzita, ale také společnost velice cení kreativních osobností, které mají snahu dělat něco více než ostatní a vymykat se. O tom, že tito studenti mají na Univerzitu Pardubice dveře otevřené, svědčí i nabídka přiznání stipendia v případě, že se ocenění účastníci stanou studenty této fakulty.

Po předání diplomů a drobných dárečků celý ceremoniál zakončila prezentace nejlepšího projektu, který zrealizovala dvojice sympatických studentů SPgŠ Litomyšl. Jednalo se o projekt s názvem Alpateam, zaměřený na mezilidské vztahy, zejména na šikanu a kyberšikanu.

Závěrem se sluší poděkovat všem pedagogům za motivující přístup a odborné vedení vítězných projektů. Největší dík patří Mgr. Martině Kunderové a Mgr. Petře Jaklové. Vaší práce si velice vážíme.

Klára Hegrová, 3. A

Přejít do samostatné fotogalerie (14 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum