Plavecká školní liga

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 12. listopadu 2015Zobrazeno: 7880×Zařazení článku: Tv, aktuality, soutěže
Plavecká školní liga (foto Ivana Vanclová)

„Plavky, ručník, svačinu a dobrou náladu s sebou!“ Našim žákům velmi známé pokyny k plavecké soutěži mezi školami. Ano, po roce se nám opět přihlásila Plavecká školní liga 6.-9. tříd.

A že se bylo na co koukat! Vodní prostředí litomyšlského bazénu nás přivítalo 3. 11. 2015. Atmosféra plavecké soutěže byla opět nevídaná. Hladina bazénu se zklidnila pouze při úvodním slovu organizátora, kdy všichni plavci bedlivě poslouchali zahajovací pokyny. Od této chvíle se voda rozčeřila a byly k vidění úžasné plavecké výkony.

Pro naše primány byla tato akce premiérou velice zdařilou. V hodnocení mezi školami prima a sekunda obsadily 2. místo. Tercie s kvartou si vyplavaly 1. místo.

Celkově se naše škola v 1. kole Plavecké školní ligy mezi soutěžícími školami z Litomyšle a okolí umístila na 1. místě. V měsíci březnu naše plavce čeká 2. kolo a já pevně věřím, že forma bude naladěna na vysoké obrátky a opět ukážeme výborné výkony.

Za primu plavali: Benešová Magdalena, Colledge Noemi, Novotná Kateřina, Brýdl Jan, Novotný Matyáš a Šalda Samuel

Za sekundu plavali: Jaklová Tereza, Kunderová Klaudie, Heblt Tomáš, Simon Kryštof a Sturc Timotej

Za tercii plavali: Benešová Karolína, Zölflová Michaela, Martiník Matěj, Posel Ondřej a Cenek Ondřej

Za kvartu plavali: Nováčková Anežka, Benešová Barbora, Holásková Michaela a Háněl Ondřej

Všem plavcům velké díky za reprezentaci školy a plavecké výkony!

Přejít do samostatné fotogalerie (7 fotografií)