Přehled akcí: měsíční duben 2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.4.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Zájezd po krásách Jižní Anglie

Dosedělová Miloslava, Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 
2.4.
(Út)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Zájezd po krásách Jižní Anglie

Dosedělová Miloslava, Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 
3.4.
(St)
 

11:45-12:30

Frankofonie

2.P
Veselíková Lenka

 

Zájezd po krásách Jižní Anglie

Dosedělová Miloslava, Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 
4.4.
(Čt)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Zájezd po krásách Jižní Anglie

Dosedělová Miloslava, Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 
5.4.
(Pá)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Zájezd po krásách Jižní Anglie

Dosedělová Miloslava, Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 
6.4.
(So)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 
7.4.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 
8.4.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 
9.4.
(Út)
 

 

Studijní volno

4.A, 8.P

 

Matematická olympiáda - okresní kolo

Kynclová Ludmila

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 
10.4.
(St)
 

 

Pedagogická rada

 

 

Bilologický olympiáda

Jaklová Petra, Jetmar Filip

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Písemná maturitní zkouška z českého jazyka a literatury

4.A, 8.P

 
11.4.
(Čt)
 

 

Písemná maturitní zkouška z anglického jazyka

4.A, 8.P

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Rodičovské schůzky od 16:00 hodin a schůzka zástupců OPS od 15:30 hodin

 

 
12.4.
(Pá)
 

 

Výměnný pobyt Gymnázium Landau

Dvořáková Helena, Hanusová Petra

 

Přijímací zkoušky - čtyřletý obor - 1. termín

 

 
15.4.
(Po)
 

9:45-11:15

PHANTOM
Černé divadlo Hilt Praha - Smetanův dům Litomyšl

1.P, 2.P, 3.P
Dřímalová Marie, Novotná Eva, Pulgretová Ivana

 

Přijímací zkoušky - čtyřletý obor - 2. termín

 

 
16.4.
(Út)
 

7:55- 9:35

přednáška Tomáš Kubeš Barma

Hanus Petr

9:55-11:35

přednáška Tomáš Kubeš Srdce Afriky

Hanus Petr

 

Exkurze Vertex

3.A, 7.P
Jaklová Petra, Kunderová Martina

 

Biologická olympiáda

Jaklová Petra, Jetmar Filip

 

Přijímací zkoušky - osmiletý obor - 1. termín

 

 
17.4.
(St)
 

 

Přednáška "Prevence" - MUDr. Andrea Hynková

2.A, 3.A, 6.P, 7.P

 

Přijímací zkoušky - osmiletý obor - 2. termín

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Státní svátek

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoční pondělí - státní svátek

 

 
24.4.
(St)
 

10:50-11:35

Vernisáž výstavy Tady jsem doma
Proběhne v aule, půjde o prezentaci studentských výtvarných prací na dané téma

1.A, 2.A, 5.P, 6.P
Marešová Ludmila, Pulgretová Ivana
au

15:30-23:30

Vyhnání Gerty Schnirch - HaDivadlo Brno

Dřímalová Marie, Novotná Eva, Pulgretová Ivana

 
26.4.
(Pá)
 

 

Záverečná porada pro maturitní ročníky

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Poslední zvonění

 

Zpracováno v systému Bakaláři