Přehled akcí: měsíční červen 2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.6.
(So)
 

 

Edison projekt
Výuka rodilými mluvčími v hodinách AJ.

Šaldová Pavla

 
2.6.
(Ne)
 

 

Edison projekt
Výuka rodilými mluvčími v hodinách AJ.

Šaldová Pavla

 
3.6.
(Po)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
4.6.
(Út)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
5.6.
(St)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

literární exkurze
Praha - Židovské muzeum

7.P
Burešová Marie, Hanusová Petra

 
7.6.
(Pá)
 

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

 
11.6.
(Út)
 

 

zeměpisná exkurze
Pálava

2.A
Burešová Marie, Žďárová Helena

 

Literární exkurze - Krajem mládí B. Němcové
Ratibořice, Česká Skalice

6.P
Dřímalová Marie, Pulgretová Ivana

 

Literární exkurze
Literární exkurze po stopách Karla Poláčka

3.P
Dosedělová Miloslava, Novotná Eva

 
12.6.
(St)
 

 

zeměpisná exkurze
Pálava

2.A
Burešová Marie, Žďárová Helena

 

Literární exkurze
Literární exkurze po stopách Karla Poláčka

3.P
Dosedělová Miloslava, Novotná Eva

 
13.6.
(Čt)
 

 

Literární exkurze

1.A
Hanusová Petra, Stuchlá Aneta

 

Literární exkurze - Žďár nad Sázavou, Zelená hora
Muzeum nové generace, Santiniho kostel sv. Jana Nepomuckého

4.P
Dřímalová Marie, Dvořáková Helena

 

zeměpisná exkurze
Pálava

2.A
Burešová Marie, Žďárová Helena

 

Exkurze - kvinta

5.P
Jaklová Petra, Kunderová Martina

 

Literární exkurze
Pražské židovské město - komentovaná prohlídka; Národní muzeum

3.A
Pulgretová Ivana, Šaldová Pavla

 
14.6.
(Pá)
 

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 

Literární exkurze
Pražské židovské město - dílna Hebrejská abeceda; Vyšehrad

2.P
Jaklová Petra, Pulgretová Ivana

 
18.6.
(Út)
 

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 

Zeměpisně - geologická exkurze, Mělník

4.P
Dvořáková Helena, Veselíková Lenka

 

Sportovněturistický kurz

 

 
19.6.
(St)
 

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 

Zeměpisně - geologická exkurze, Mělník

4.P
Dvořáková Helena, Veselíková Lenka

 

Sportovněturistický kurz

 

 
20.6.
(Čt)
 

12:00-23:45

Zlatá tretra Ostrava
atletický mítink

Chalupníková Šárka, Jaklová Petra

 

Sportovněturistický kurz

 

 

Zeměpisně - geologická exkurze, Mělník

4.P
Dvořáková Helena, Veselíková Lenka

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 
21.6.
(Pá)
 

 

historická exkurze
Středověké městečko, Ostrá u Nymburka

2.P
Burešová Marie, Stříteská Renata

 

Sportovněturistický kurz

 

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 
25.6.
(Út)
 

 

Historická exkurze - Kuks, Jičín

3.P
Burešová Marie, Novotná Eva

 

Školní výlet 2.P

2.P
Hanusová Petra, Stříteská Renata

 
26.6.
(St)
 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Vyhlášení nejlepších studentů jednotlivých ročníků a studenta roku

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Vydání vysvědčení a ukončení školního roku

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři