Přehled akcí: měsíční červen 2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.6.
(So)
 

 

Edison projekt
Výuka rodilými mluvčími v hodinách AJ.

Šaldová Pavla

 
2.6.
(Ne)
 

 

Edison projekt
Výuka rodilými mluvčími v hodinách AJ.

Šaldová Pavla

 
3.6.
(Po)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
4.6.
(Út)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
5.6.
(St)
 

 

Výměnný studijní pobyt s Tchaiwanem

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

literární exkurze
Praha - Židovské muzeum

7.P
Burešová Marie, Kynclová Ludmila

 
7.6.
(Pá)
 

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

 
11.6.
(Út)
 

 

Literární exkurze - Krajem mládí B. Němcové
Ratibořice, Česká Skalice

6.P
Dřímalová Marie, Pulgretová Ivana

 
12.6.
(St)
 

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Literární exkurze - Žďár nad Sázavou, Zelená hora
Muzeum nové generace, Santiniho kostel sv. Jana Nepomuckého

4.P
Dřímalová Marie, Dvořáková Helena

 

Literární exkurze
Pražské židovské město - komentovaná prohlídka; Národní muzeum

3.A
Pulgretová Ivana, Šaldová Pavla

 

Školní exkurze

3.P
Chalupníková Šárka, Novotná Eva

 
14.6.
(Pá)
 

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 

Literární exkurze
Pražské židovské město - dílna Hebrejská abeceda; Vyšehrad

2.P
Jaklová Petra, Pulgretová Ivana

 
18.6.
(Út)
 

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 

Sportovněturistický kurz

 

 
19.6.
(St)
 

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 

Sportovněturistický kurz

 

 

historická exkurze
Kuks, Jičín

3.P
Burešová Marie, Novotná Eva

 
20.6.
(Čt)
 

12:00-23:45

Zlatá tretra Ostrava
atletický mítink

Chalupníková Šárka, Jaklová Petra

 

Sportovněturistický kurz

 

 

Školní výlet 1.P
Archeoskanzen Modrá + Velehrad

1.P
Dřímalová Marie, Šaldová Pavla

 
21.6.
(Pá)
 

 

historická exkurze
Středověké městečko, Ostrá u Nymburka

2.P
Burešová Marie, Stříteská Renata

 

Sportovněturistický kurz

 

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 
25.6.
(Út)
 

 

 
26.6.
(St)
 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Vyhlášení nejlepších studentů jednotlivých ročníků a studenta roku

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Vydání vysvědčení a ukončení školního roku

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři