Přehled akcí: měsíční říjen 2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.10.
(Pá)
 

7:00-11:35

Okresní soud Svitavy

4.A
Chalupníková Šárka

 
9.10.
(St)
 

 

Výtvarně historická exkurze do Prahy
Veletržní palác - výstava soch Alberta Giacomettiho palác Kinských - výstava obrazů francouzského impresionismu

Marešová Ludmila, Veselíková Lenka
Bláhová T. (3.A), Dlouhá B. (3.A), Dobr D. (7.P), Dufková K. (7.P), Harant M. (7.P), Jakubcová V. (3.A), Nováčková A. (8.P), Piknová C. (8.P), Pohorská K. (7.P), Pohorský V. (7.P), Rejmanová P. (3.A), Siglová N. (7.P), Sodomková E. (3.A), Škeříková K. (3.A)

 
14.10.
(Po)
 

7:55- 9:35

Motani - Expedice Borneo (50 Kč)

Hanus Petr, Veselíková Lenka

9:55-11:35

Motani - Expedice Borneo (50 Kč)

Hanus Petr, Kynclová Ludmila

 
15.10.
(Út)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 
16.10.
(St)
 

8:45- 9:45

Přírodovědný klokan
soutěž jednotlivců na 40 minut

1.A, 2.A, 3.P, 4.P, 5.P, 6.P

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 
17.10.
(Čt)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
18.10.
(Pá)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Janáčkova Její pastorkyňa
Česká filharmonie Praha - koncert

Pulgretová Ivana

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
19.10.
(So)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
20.10.
(Ne)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
21.10.
(Po)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
22.10.
(Út)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 

Romeo, Julie a tma - Divadlo v Dlouhé Praha

Dřímalová Marie, Pulgretová Ivana

 
23.10.
(St)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
24.10.
(Čt)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
25.10.
(Pá)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
26.10.
(So)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
27.10.
(Ne)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
28.10.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
31.10.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

Zpracováno v systému Bakaláři