Podzimní akce na bazénu

Autor: Ivana VanclováPublikováno: 25. října 2016Zobrazeno: 10534×Zařazení článku: Tv, aktuality
Podzimní akce na bazénu (foto Ivana Vanclová)

Navázali jsme na květnovou výhru volného vstupu do bazénu a vybrali jsme si 19. 10. 2016 i druhou část odměny.

Program byl předem jasný – užít si vodního prostředí a změřit síly mezi třídami. Opět se všechny třídy nižšího gymnázia zúčastnily plavecké štafety. Na 1. místě doplavala třída kvarty, na 2. místě se umístila třída sekundy, na 3. místě skončila třída tercie a pro 4. místo si doplavala třída prima.

Další disciplínou, které jsme se účastnili, byla vodní bitva s míčky. Nejdříve proti sobě bojovaly třídy prima a sekunda a poté tercie s kvartou. Z prvního měření sil ve vodní bitvě vyšla vítězně třída sekunda a druhé klání vyhrála tercie.

Držte nám pěsti, prosím. Opět nás ve školním roce čeká plavecká soutěž škol a my se budeme prát o ty nejcennější medaile!

Přejít do samostatné fotogalerie (25 fotografií)