Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Účastní se

 
2.9.
(Po)
 

 

Zahájení školníno roku 2019/2020

 

 
4.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz v Borové

 

 
5.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz v Borové

 

 
6.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz v Borové

 

 
7.9.
(So)
 

 

Dny evropských památek

 

 
9.9.
(Po)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Hanusová Petra, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
10.9.
(Út)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Hanusová Petra, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
11.9.
(St)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Hanusová Petra, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
12.9.
(Čt)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Hanusová Petra, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
13.9.
(Pá)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Hanusová Petra, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
18.9.
(St)
 

15:30-23:45

Bítls - Městské divadlo Brno

Dřímalová Marie, Pulgretová Ivana

 
20.9.
(Pá)
 

10:15-11:45

Mladá Smetanova Litomyšl
Top Art Vlog Live - Smetanův dům Litomyšl

3.P, 4.P

 
14.10.
(Po)
 

7:55- 9:35

Motani - Expedice Borneo (50 Kč, 50 ks)

Jetmar Filip, Veselíková Lenka

9:55-11:35

Motani - Expedice Borneo (50 Kč, 175 ks)

Hanus Petr, Kynclová Ludmila

 
15.10.
(Út)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 
16.10.
(St)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 
17.10.
(Čt)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
18.10.
(Pá)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
19.10.
(So)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
20.10.
(Ne)
 

 

Erasmus+
Příprava projektu, Budapešť.

Hynková Ivana, Marešová Ludmila, Žďárová Helena

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
21.10.
(Po)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
22.10.
(Út)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
23.10.
(St)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
24.10.
(Čt)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
25.10.
(Pá)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
26.10.
(So)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
27.10.
(Ne)
 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
28.10.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
31.10.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
1.11.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Tchaj-wan
Výměnný pobyt

Stuchlá Aneta
Brýdlová J. (2.A), Dostálová K. (2.A), Drahoš M. (2.A), Fiedler S. (2.A), Hegrová K. (2.A), Horáček A. (6.P), Jaklová T. (6.P), Simon K. (6.P)

 
5.11.
(Út)
 

 

Exkurze Praha
ČNB, PS

4.A
Chalupníková Šárka

 
13.11.
(St)
 

 

Pedagogická rada

 

 
14.11.
(Čt)
 

 

Rodičovské schůzky od 16:00 hodin a schůzka zástupců OPS od 15:30 hodin

 

 
19.11.
(Út)
 

 

Exkurze Praha
ČNB, PS

8.P
Chalupníková Šárka

 
29.11.
(Pá)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
30.11.
(So)
 

 

Charitativní den gymnázia

 

 
6.12.
(Pá)
 

 

Čerti

 

 
11.12.
(St)
 

 

Aventní radovánky - vánoční koncert studentů gymnázia- Smetanův dům

 

 
17.12.
(Út)
 

9:55-11:35

Moderní výživa: Mýty versus fakta
Přednáška zakladatelů Institutu moderní výživy o omylech a chybách v současném stravování

2.A, 3.A, 4.A(Chs), 6.P, 7.P, 8.P(Chs)
Jaklová Petra, Kunderová Martina

 
18.12.
(St)
 

9:55-11:35

Moderní výživa: Mýty versus fakta
Přednáška zakladatelů Institutu moderní výživy o omylech a chybách v současném stravování

2.A, 3.A, 4.A(Chs), 6.P, 7.P, 8.P(Chs)
Jaklová Petra, Kunderová Martina

 
20.12.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 
21.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
22.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
23.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
5.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
6.1.
(Po)
 

 

Zahájení vyučování v roce 2020

 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
7.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
8.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
9.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
10.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - Čenkovice

 

 
17.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples - Smetanův dům

 

 
27.1.
(Po)
 

 

Pedagogická rada

 

 
31.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
2.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
3.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
4.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
5.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
6.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
7.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

 

 
10.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
11.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
12.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
13.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
14.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
8.4.
(St)
 

 

Maturitní písemná práce z českého jazyka a literatury

 

 
9.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
10.4.
(Pá)
 

 

Státní svátek - Velký pátek

 

 
13.4.
(Po)
 

 

Státní svátek - Velikonoční pondělí

 

 
14.4.
(Út)
 

7:55-13:25

Saint Gobain Adfors
Exkurze třetích ročníků do výrobních prostor+ odborná přednáška

3.A, 7.P
Kunderová Martina

 

Přijímací zkoušky do prvních ročníků gymnázia

 

 
15.4.
(St)
 

7:55- 9:35

přednáška Z - Tomáš Kubeš - Galapágy

 

9:55-11:35

přednáška Z - Tomáš Kubeš - Černobyl

 

 

Pedagogická rada

 

 

Přijímací zkoušky do prvních ročníků gymnázia

 

 
16.4.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky do prvních ročníků gymnázia

 

 

Rodičovské schůzky od 16:00 hodin a schůzka zástupců OPS od 15:30 hodin

 

 
17.4.
(Pá)
 

 

Přijímací zkoušky do prvních ročníků gymnázia

 

 
27.4.
(Po)
 

 

Závěrečná porada pro maturitní ročníky

 

 
30.4.
(Čt)
 

 

Maturitní písemná práce z cizího jazyka

 

 
1.5.
(Pá)
 

 

Státní svátek - Svátek práce

 

 
4.5.
(Po)
 

 

Státní maturitní zkouška - didaktické testy

 

 
5.5.
(Út)
 

 

Státní maturitní zkouška - didaktické testy

 

 
6.5.
(St)
 

 

Státní maturitní zkouška - didaktické testy

 

 
8.5.
(Pá)
 

 

Státní svátek - Den vítězství

 

 
11.5.
(Po)
 

 

Přípravný týden studentů maturitních ročníků

 

 
12.5.
(Út)
 

 

Přípravný týden studentů maturitních ročníků

 

 
13.5.
(St)
 

 

Přípravný týden studentů maturitních ročníků

 

 
14.5.
(Čt)
 

 

Přípravný týden studentů maturitních ročníků

 

 
15.5.
(Pá)
 

 

Přípravný týden studentů maturitních ročníků

 

 
18.5.
(Po)
 

 

Ústní zkoušky profilové části a ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky

 

 
19.5.
(Út)
 

 

Ústní zkoušky profilové části a ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky

 

 
20.5.
(St)
 

 

Ústní zkoušky profilové části a ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky

 

 
21.5.
(Čt)
 

 

Ústní zkoušky profilové části a ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky

 

 
22.5.
(Pá)
 

 

Ústní zkoušky profilové části a ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky

 

 
29.5.
(Pá)
 

 

Slavnostní vyřazení maturantů - Zámek Litomyšl

 

 
15.6.
(Po)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

2.A, 6.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
16.6.
(Út)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

2.A, 6.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
17.6.
(St)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

2.A, 6.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
18.6.
(Čt)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

2.A, 6.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
19.6.
(Pá)
 

 

Sportovně-turistický kurz
Mladočov

2.A, 6.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jetmar Filip, Štarman Karel

 
22.6.
(Po)
 

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 
25.6.
(Čt)
 

 

Vyhlášení nejlepších studentů jednotlivých ročníků a studenta roku

 

 
26.6.
(Pá)
 

 

Předání vysvědčení a ukončení školního roku

 

 
29.6.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
30.6.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři