Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

 

Zahájení nového školního roku

 

 
2.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 
3.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 

Adaptační kurz - Borová

5.P
Novotná Eva, Šaldová Pavla

 
4.9.
(Pá)
 

* Vanclová Ivana

 

Adaptační kurz v Borové

1.A, 1.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Stuchlá Aneta, Vanclová Ivana

 
7.9.
(Po)
 

10:50-15:05

Městské muzeum a galerie Svitavy - NETOPÝŘI
Komentovaná výstava o netopýrech a dalších savcích

3.P
Hanus Petr, Jetmar Filip

 
14.9.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
15.9.
(Út)
 

* Marešová Ludmila

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
16.9.
(St)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
17.9.
(Čt)
 

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
18.9.
(Pá)
 

10:00-11:15

Rytmy světa - Miloš Vacík
Smetanův dům - Velký sál - interaktivní workshop

1.A, 2.A, 4.P, 5.P, 6.P
Pulgretová Ivana

 

Sportovněturistický kurz - Mladačov

3.A, 7.P
Hanus Petr, Jetmar Filip, Jirmásek Jan, Stuchlá Aneta

 
25.9.
(Pá)
 

9:55-10:40

Instruktáž k psaní SOČ

3.A, 7.P
Marešová Ludmila, Šlégr Jan, Šlégrová Leontýna

 
28.9.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 
8.10.
(Čt)
 

 

English Theatre - Pardubice

3.P(A1), 4.P(A1), 4.P(A2)

 
14.10.
(St)
 

 

Distanční výuka

 

 
15.10.
(Čt)
 

 

Distanční výuka

 

 
16.10.
(Pá)
 

 

Distanční výuka

 

 
19.10.
(Po)
 

 

Distanční výuka

 

 
20.10.
(Út)
 

 

Distanční výuka

 

 
21.10.
(St)
 

* Jetmar Filip

 

Distanční výuka

 

 
22.10.
(Čt)
 

 

Distanční výuka

 

 
23.10.
(Pá)
 

 

Distanční výuka

 

 
26.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
27.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(St)
 

 

Státní svátek

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
10.11.
(Út)
 

 

Pedagogická rada

 

 
12.11.
(Čt)
 

 

konzultace s vyučujícími od 15:30 do 17:00 hodin

 

 
16.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
17.11.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 
28.11.
(So)
 

 

Charitativní den

 

 
4.12.
(Pá)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
21.12.
(Po)
 

 

Prázdniny - dle nařízení MŠMT - dny proti covidu

 

 
22.12.
(Út)
 

 

Prázdniny - dle nařízení MŠMT - dny proti covidu

 

 
23.12.
(St)
 

* Dřímalová Marie, Prokop Jiří

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Pá)
 

* Vopátková Jarmila

 

Vánoční prázdniny

 

 
4.1.
(Po)
 

 

Zahájení vyučování v roce 2021

 

 
25.1.
(Po)
 

 

pedagigická rada

 

 
29.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
31.1.
(Ne)
 

* Dosedělová Miloslava

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
1.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
2.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
3.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
4.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
5.2.
(Pá)
 

* Kunderová Martina, Lachman David

 

Lyžařský kurz - Dolní Morava

1.A, 5.P

 
10.2.
(St)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
11.2.
(Čt)
 

* Šaldová Pavla

14:00-15:30

Přednáška JUDr. Reginy Škochové - občanské právo

3.A
Hynková Ivana

 
15.2.
(Po)
 

* Hanus Petr

 

Jarní prázdniny

 

 
16.2.
(Út)
 

* Patočková Helena

 

Jarní prázdniny

 

 
17.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
18.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
19.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
23.2.
(Út)
 

* Kučerová Klára

 

Studentský parlament

 

 
1.4.
(Čt)
 

* Flašková Marie

 

Velikonoční prázdniny

 

 
2.4.
(Pá)
 

* Šlégr Jan

 

Státní svátek

 

 
5.4.
(Po)
 

* Hynková Ivana

 

Velikonoční pondělí - státní svátek

 

 
14.4.
(St)
 

* Šorfová Vlasta

 

Pedagogická rada

 

 
15.4.
(Čt)
 

 

Rodičovské schůzky od 16:00 hodin a schůzka zástupců OPS od 15:30 hodi

 

 
3.5.
(Po)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 

Přijímací zkoušky I. termín čtyřleté studium

 

 
4.5.
(Út)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 

Přijímací zkoušky II. termín čtyřleté studium

 

 
5.5.
(St)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 

Přijímací zkoušky I. termín osmileté studium

 

 
6.5.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky II. termín osmileté studium

 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
7.5.
(Pá)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
10.5.
(Po)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
11.5.
(Út)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
12.5.
(St)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
13.5.
(Čt)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
14.5.
(Pá)
 

 

Konzultační hodiny pro žáky maturitních ročníků

 

 
17.5.
(Po)
 

 

Přípravný týden maturitních rončíků

 

 
18.5.
(Út)
 

* Jaklová Petra

 

Přípravný týden maturitních rončíků

 

 
19.5.
(St)
 

 

Přípravný týden maturitních rončíků

 

 

Předání vysvědčení maturitním ročníkům

 

 
20.5.
(Čt)
 

 

Přípravný týden maturitních rončíků

 

 
21.5.
(Pá)
 

 

Přípravný týden maturitních rončíků

 

 
24.5.
(Po)
 

 

Didaktické testy SMZ

 

 
25.5.
(Út)
 

* Štarman Karel

 

Didaktické testy SMZ

 

 
26.5.
(St)
 

 

Didaktické testy SMZ

 

 
27.5.
(Čt)
 

 

Konzultační hodiny pro maturanty

 

 
28.5.
(Pá)
 

 

Konzultační hodiny pro maturanty

 

 
31.5.
(Po)
 

 

Konzultační hodiny pro maturanty

 

 
1.6.
(Út)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky - profilové zkoušky

 

 
2.6.
(St)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky - profilové zkoušky

 

 
3.6.
(Čt)
 

* Klusoňová Anna

 

Ústní část maturitní zkoušky - profilové zkoušky

 

 
4.6.
(Pá)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky - profilové zkoušky

 

 
11.6.
(Pá)
 

 

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

 

 
21.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz

2.A, 6.P

 
22.6.
(Út)
 

 

Sportovní kurz

2.A, 6.P

 
23.6.
(St)
 

* Flídrová Hana

 

Sportovní kurz

2.A, 6.P

 
24.6.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz

2.A, 6.P

 
25.6.
(Pá)
 

* Pachl Ivan, Slezáčková Kristina Jane

 

Sportovní kurz

2.A, 6.P

 
28.6.
(Po)
 

 

školní výlet

1.A, 1.P, 2.P, 3.P, 4.P

 
29.6.
(Út)
 

 

školní výlet

2.A, 3.A, 5.P, 6.P, 7.P

 
30.6.
(St)
 

 

Předání vysvědčení

 

Zpracováno v systému Bakaláři