Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(St)
 

 

Zahájení školního roku

 

 
6.9.
(Po)
 

 

Papua - Nová Guinea
přednáška medika Jaroslava Střasáka o dobrovolnictví v rámci projektu Adopce na blízko

3.A, 4.A, 7.P, 8.P

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
7.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
8.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
9.9.
(Čt)
 

8:50- 9:35

Pražský studentský summit
Prezentace studentů, seznámení s projektem PSS

3.A, 7.P

9:55-10:40

Pražský studentský summit
Prezentace studentů, představení projektu PSS

2.A, 6.P

 
11.9.
(So)
 

 

Den památek od 9:00 do 16:00 hodin bude zpřístupněna věž gymnázia

 

 
20.9.
(Po)
 

8:50-10:40

Papua - Nová Guinea
přednáška medika Jaroslava Střasáka o dobrovolnictví v rámci projektu Adopce na blízko

4.P

 

Přednáška sexuální výchova MUDr. Andrea Bakeš Hynková

1.A, 2.P, 3.P, 5.P

 
21.9.
(Út)
 

 

Studentské volby do Poslanecké sněmovny ČR

3.A, 4.A, 7.P, 8.P

 

Projektový den Univerzita Pardubice

1.P, 2.P, 3.P, 4.P

 
23.9.
(Čt)
 

 

Koncert gymnázia k 380. výročí od založení školy

 

 
24.9.
(Pá)
 

 

Projektový den k 380. výročí gymnázia

 

 
27.9.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
28.9.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 
4.10.
(Po)
 

 

Adaptační historicko-vlastenecký výlet
Výstup na horu Říp Mělník - soutok Labe a Vltavy Terezín - ghetto a Malá pevnost

5.P
Pulgretová Ivana

 
5.10.
(Út)
 

 

Adaptační historicko-vlastenecký výlet
Výstup na horu Říp Mělník - soutok Labe a Vltavy Terezín - ghetto a Malá pevnost

5.P
Pulgretová Ivana

 
6.10.
(St)
 

 

Stavy mysli - GASK Kutná Hora
literárně - historická exkurze

4.P
Dřímalová Marie, Žďárová Helena

 
27.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(Čt)
 

 

Státní svátek

 

 
29.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
10.11.
(St)
 

 

Pedagogická rada

 

 
11.11.
(Čt)
 

 

Třídní schůzky a schůzka členů OPS

 

 
15.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
16.11.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 
17.11.
(St)
 

 

Státní svátek

 

 
26.11.
(Pá)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
27.11.
(So)
 

 

Charity day

 

 
3.12.
(Pá)
 

 

Čerti

 

 
7.12.
(Út)
 

 

Vánoční radovánky

 

 
22.12.
(St)
 

 

Ředitelské volno

 

 
23.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
3.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 

Zahájení výuky v roce 2022

 

 
4.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
5.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
6.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
7.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Jirmásek Jan, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
14.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples - Smetanův dům

 

 
23.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
24.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
25.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
26.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 

Pedagogická rada

 

 
27.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
28.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
31.1.
(Po)
 

 

Předání výpisů vysvědčení

 

 
4.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
6.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
7.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
8.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
9.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
10.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
11.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
12.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
28.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

Pololetní prázdniny

 

 
1.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
3.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
12.4.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky pro čtyřletý studijní program - I. termín

 

 
13.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky pro čtyřletý studijní program - II. termín

 

 
14.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
15.4.
(Pá)
 

 

Státní svátek

 

 
18.4.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 
19.4.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky pro osmiletý studijní program - I. termín

 

 
20.4.
(St)
 

 

Pedagogická rada

 

 

Přijímací zkoušky pro osmiletý studijní program - II. termín

 

 
21.4.
(Čt)
 

 

Třídní schůzky a schůzka členů OPS

 

 
25.4.
(Po)
 

7:55- 9:35

MOTANI 50ks

1.P, 5.P
Hanus Petr

9:55-11:35

MOTANI 170 ks

1.A, 2.A, 2.P, 3.P, 4.P

 
28.4.
(Čt)
 

 

Studijní volno pro maturitní ročníky

 

 
29.4.
(Pá)
 

 

Poslední zvonění a předání vysvědčení studentům mauritních ročníků

 

 
2.5.
(Po)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
3.5.
(Út)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
4.5.
(St)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
9.5.
(Po)
 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
10.5.
(Út)
 

 

Náhradní termín pro všechny obory vzdělání - I. termín

 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
11.5.
(St)
 

 

Náhradní termín pro všechny obory vzdělání - II. termín

 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
12.5.
(Čt)
 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
13.5.
(Pá)
 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
16.5.
(Po)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
17.5.
(Út)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
18.5.
(St)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
19.5.
(Čt)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
20.5.
(Pá)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
27.5.
(Pá)
 

 

Slavnostní vyřazení maturantů

 

 
20.6.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
21.6.
(Út)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
22.6.
(St)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
23.6.
(Čt)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
24.6.
(Pá)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
29.6.
(St)
 

 

Slavnostní předání ocenění nejlepším studentům jednotlivých ročníku a přednání ceny nejlpší student

 

 
30.6.
(Čt)
 

 

Předání výsvědčení

 

Zpracováno v systému Bakaláři