Suplování:   Čtvrtek 23.5.2024 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.P

     

P

P

           

3.P

 

P

P

               

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáková Helena

1., 2. hod Pedagogický dohled

Pospíšilová Soňa

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Šaldová Pavla

3., 4. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

F

 

(ka)

změna

Šlégrová Leontýna

 
 

4.hod

Fj

Fj

(ki)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

4.hod

Nj

Nj

(ka)

supluje

Krejzová Lucie

(Dv)

 

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Št)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Št)

1.P

5.hod

Z

 

(pr)

supluje

Veselíková Lenka

(Po)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Po)

2.A

3.hod

M

 

(sp)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

4.hod

Fj

Fj

(se)

změna

Veselíková Lenka

 
 

6.hod

Aj

A1

(sp)

změna

Mikulecká Tereza

 
 

9.hod

D

 

(te)

navíc

Jireček Miroslav

 
 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 24.5. (Pá) 4.hod

2.P

1.hod

Aj

A1

(a2)

supluje

Faitová Martina

(No)

3.A

1.hod

Aj

A1

(sp)

navíc

Mikulecká Tereza

 
 

1.hod

Aj

A2

(a3)

navíc

Šaldová Pavla

 
 

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pu)

 

2.hod

Nj

Nj1

(ka)

spojí

Janečková Marta

(Dv)

 

2.hod

Nj

Nj2

(ka)

změna

Janečková Marta

 
 

3.hod

Čj

 

(se)

navíc

Pulgretová Ivana

 
 

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(No)

 

3.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Mi)

 

5.hod

F

 

(ok)

změna

Šlégrová Leontýna

 

3.P

5.hod

Nj

Nj1

(te)

spojí

Krejzová Lucie

(Dv)

 

5.hod

Nj

Nj2

(te)

změna

Krejzová Lucie

 

4.P

4.hod

F

 

(ch)

změna

Kunderová Martina

 
 

5.hod

Ov

 

(ka)

změna

Vanclová Ivana

 
 

6.hod

D

 

(ka)

supluje

Jireček Miroslav

(Št)

5.P

3.hod

F

 

(bi)

změna

Šlégrová Leontýna

 
 

4.hod

Hv

Hv

(vv)

spojí

Jonášová Petra

(Št)

 

5.hod

Hv

Hv

(vv)

spojí

Jonášová Petra

(Št)

 

6.hod

Nj

Nj

(pr)

změna

Dvořáková Helena

 

6.P

4.hod

M

 

(sp)

změna

Kynclová Ludmila

 

7.P

4.hod

F

S2

(lb)

změna

Šlégr Jan

 
 

5.hod

F

S1

(lb)

změna

Šlégr Jan

 
 

6.hod

M

 

(ok)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

8.hod

Svs

Svs

(sp)

změna

Chalupníková Šárka

 
 

8.hod

Fs

Fs

(ok)

změna

Šlégr Jan

 
 

9.hod

Svs

Svs

(sp)

změna

Chalupníková Šárka

 
 

9.hod

Fs

Fs

(ok)

změna

Šlégr Jan

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.P, 3., 4. hod - Šaldová Pavla

3.P, 1., 2. hod - Dvořáková Helena

 

 

Suplování:   Pátek 24.5.2024 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáková Helena

před 1. hodinou dohled 1. poschodí

 

Janečková Marta

před 6. hodinou dohled Přízemí

 

Pospíšilová Soňa

před 1. hodinou dohled Suterén

 

Šlégrová Leontýna

před 2. hodinou dohled 1. poschodí

 

Veselíková Lenka

před 7. hodinou dohled 2. poschodí

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

F

 

(2.)

přesun <<

Šlégrová Leontýna

z 4.hod

 

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Št)

 

4.hod

Z

 

(te)

přesun <<

Hanus Petr

z 23.5. (Čt) 9.hod

 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.P

4.hod

Aj

A1

(a1)

supluje

Faitová Martina

(No)

3.A

4.hod

Nj

Nj1

(ně)

navíc

Dvořáková Helena

 
 

4.hod

Nj

Nj2

(ka)

navíc

Janečková Marta

 
 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

Ajs

Ajs3

(a1)

supluje

Mikulecká Tereza

(No)

 

6.hod

Ajs

Ajs3

(a1)

supluje

Mikulecká Tereza

(No)

5.P

3.hod

Aj

A2

(a1)

supluje

Jonášová Petra

(No)

 

4.hod

F

 

(fy)

přesun <<

Šlégrová Leontýna

z 6.hod

 

4.hod

Z

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

Z

 

(pr)

přesun <<

Hanus Petr

z 4.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Z

 

(pr)

navíc

Hanus Petr

 
 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 4.hod

6.P

2.hod

Čj

 

(ki)

přesun <<

Stuchlá Aneta

z 6.hod

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 2.hod

7.P

5.hod

Ajs

Ajs3

(a1)

supluje

Mikulecká Tereza

(No)

 

6.hod

Ajs

Ajs3

(a1)

supluje

Mikulecká Tereza

(No)

 

Zpracováno v systému Bakaláři