Suplování:   Středa 17.4.2019 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

     

Před

Před

           

2.A

 

Před

Před

               

5.P

     

Před

Před

           

6.P

 

Před

Před

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Dosedělová Miloslava

2. hod Pedagogický dohled

Dvořáková Helena

před 3. hodinou dohled Přízemí

 

Jaklová Petra

3., 4. hod Pedagogický dohled

Jetmar Filip

před 6. hodinou dohled 2. poschodí

 
 

1. hod Pedagogický dohled

Kynclová Ludmila

před 7. hodinou dohled Odpoledne

 

Mareąová Ludmila

před 6. hodinou dohled Přízemí

 

Stuchlá Aneta

před 3. hodinou dohled Suterén

 

©aldová Pavla

před 4. hodinou dohled Přízemí

 
 

1., 2. hod Pedagogický dohled

©molík Jakub

3., 4. hod Pedagogický dohled

©tarman Karel

3. hod Pedagogický dohled

Veselíková Lenka

5., 6. hod Pedagogický dohled

®ďárová Helena

4. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Čj

 

(sx)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

2.hod

B

 

(2.)

změna

Jetmar Filip

 
 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hn)

1.P

1.hod

Čj

Čj2

(a2)

změna

Dřímalová Marie

 
 

1.hod

M

M1

(a1)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

2.hod

Čj

Čj1

(a2)

změna

Dřímalová Marie

 
 

2.hod

M

M2

(ně)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

3.hod

Aj

A1

(vv)

navíc

©aldová Pavla

 
 

3.hod

Aj

A2

(vv)

navíc

©aldová Pavla

 
 

3.hod

Ov

   

odpadá

 

(Cha)

 

4.hod

Z

 

(se)

změna

Veselíková Lenka

 
 

5.hod

Aj

A2

(a2)

změna

®ďárová Helena

 

2.A

3.hod

F

 

(3.)

přesun <<

Stříteská Renata

z 1.hod

 

3.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(©m)

 

3.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hn)

 

4.hod

M

 

(sx)

přesun <<

Flídrová Hana

z 5.hod

 

4.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(©m)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hn)

 

5.hod

Ch

 

(3.)

navíc

Stříteská Renata

 
 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

Čj

 

(te)

supluje

Pulgretová Ivana

(Ad)

2.P

2.hod

M

 

(pr)

změna

Stříteská Renata

 
 

4.hod

Vv

 

(vv)

supluje

Pečinka Jiří

(Ad)

 

5.hod

Vv

 

(vv)

supluje

Pečinka Jiří

(Ad)

3.A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kn)

 

3.hod

Aj

A2

(a3)

změna

®ďárová Helena

 
 

4.hod

D

 

(ch)

změna

Bureąová Marie

 

3.P

1.hod

Aj

A2

(pr)

spojí

Dosedělová Miloslava

(No)

 

1.hod

Aj

A1

(pr)

změna

Dosedělová Miloslava

 
 

3.hod

M

 

(te)

navíc

Kynclová Ludmila

 
 

3.hod

Čj

Čj2

 

odpadá

 

(No)

 

3.hod

M

M1

 

odpadá

 

(Ky)

 

4.hod

Čj

 

(te)

navíc

Novotná Eva

 
 

4.hod

Čj

Čj1

 

odpadá

 

(No)

 

4.hod

M

M2

 

odpadá

 

(Ky)

4.A

1.hod

Tv

Tv2

 

odpadá

 

(Cha)

 

1.hod

Tv

Tv1

 

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

M

 

(3.)

navíc

Flídrová Hana

 
 

2.hod

Tv

Tv2

 

odpadá

 

(Cha)

 

2.hod

Tv

Tv1

 

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

Zsv

 

(3.)

změna

Chalupníková ©árka

 
 

5.hod

B

 

(2.)

změna

Jetmar Filip

 

4.P

4.hod

M

 

(ka)

změna

Stříteská Renata

 
 

5.hod

Fj

Fj

(ka)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

5.hod

Nj

Nj

(ka)

spojí

Stuchlá Aneta

(Dv)

5.P

5.hod

F

 

(pr)

změna

Kunderová Martina

 

6.P

3.hod

Hv

Hv

(pr)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

4.hod

Hv

Hv

(pr)

změna

Pulgretová Ivana

 

7.P

2.hod

Čj

 

(vv)

změna

Bureąová Marie

 
 

3.hod

B

 

(2.)

supluje

Jetmar Filip

(Kn)

 

4.hod

B

 

(2.)

změna

Jetmar Filip

 
 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Ky)

8.P

5.hod

Čj

 

(se)

změna

Dřímalová Marie

 

 

 

Suplování:   Úterý 23.4.2019 (Lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Kunderová Martina

6., 7. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.P

3.hod

F

 

(mf)

supluje

Břízová Leontýna

(Ad)

2.A

8.hod

Zsv

 

(ok)

změna

®ďárová Helena

 
 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ha)

3.P

6.hod

B

 

(ch)

změna

Jaklová Petra

 
 

9.hod

Vv

 

(vv)

supluje

Vomáčková Helena

(Ad)

4.P

4.hod

Ch

 

(ch)

výměna <<

Kunderová Martina

z 6.hod

 

4.hod

F

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

F

 

(mf)

výměna <<

Břízová Leontýna

z 4.hod

 

6.hod

Ch

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Vv

 

(vv)

supluje

Vomáčková Helena

(Ad)

5.P

2.hod

Čj

 

(te)

supluje

Bureąová Marie

(Ad)

 

6.hod

Fj

Fj

(fr)

změna

Stuchlá Aneta

 

8.P

3.hod

Ms1

Ms1

(3.)

změna

Könyüová Marie

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři