Suplování:   Pátek 21.1.2022 (Lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanclová Ivana

7. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

5.hod

Aj

A1

(lb)

navíc

Pachl Ivan

 
 

5.hod

Aj

A2

(se)

navíc

Novotná Eva

 
 

5.hod

Aj

A3

(a3)

navíc

Šaldová Pavla

 
 

5.hod

Aj

A4

(sx)

navíc

Žďárová Helena

 
 

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Pl)

 

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Ša)

 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Žd)

2.P

6.hod

B

   

přesun >>

 

na 17.1. (Po) 5.hod

3.A

1.hod

Tv

Dív

(DisV)

změna

Pospíšilová Soňa

 
 

1.hod

Tv

Chl

(DisV)

změna

Jirmásek Jan

 
 

2.hod

Tv

Dív

(DisV)

změna

Pospíšilová Soňa

 
 

2.hod

Tv

Chl

(DisV)

změna

Jirmásek Jan

 
 

3.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Burešová Marie

 
 

4.hod

Čj

 

(DisV)

navíc

Burešová Marie

 
 

4.hod

F

   

odpadá

 

(Šl)

 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Flídrová Hana

 
 

6.hod

Aj

A1

(DisV)

změna

Pachl Ivan

 
 

6.hod

Aj

A2

(DisV)

změna

Novotná Eva

 
 

6.hod

Aj

A4

(DisV)

změna

Šaldová Pavla

 
 

6.hod

Aj

A3

(DisV)

změna

Žďárová Helena

 

4.P

1.hod

Aj

A2

(DisV)

změna

Novotná Eva

 
 

1.hod

Aj

A1

(DisV)

změna

Peňáz Petr

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

3.hod

D

 

(DisV)

změna

Šinkora Marek

 
 

4.hod

Nj

Nj

(DisV)

změna

Krejzová Lucie

 
 

4.hod

Fj

Fj

(DisV)

změna

Veselíková Lenka

 
 

5.hod

Tv

Dív

(DisV)

změna

Vanclová Ivana

 
 

5.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 
 

6.hod

Tv

Dív

(DisV)

změna

Vanclová Ivana

 
 

6.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 

5.P

2.hod

Ch

 

(ch)

výměna <<

Jaklová Petra

z 18.1. (Út) 5.hod

 

2.hod

F

   

výměna >>

 

na 18.1. (Út) 5.hod

6.P

5.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Pl)

 

5.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Ša)

 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Žd)

 

6.hod

F

 

(DisV)

změna

Šlégrová Leontýna

 

7.P

1.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

2.hod

Fj

Fj

(DisV)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

2.hod

F

S1

(DisV)

změna

Šlégr Jan

 
 

3.hod

Nj

Nj

(DisV)

změna

Dvořáková Helena

 
 

3.hod

F

S2

(DisV)

změna

Šlégr Jan

 
 

4.hod

B

 

(DisV)

změna

Jetmar Filip

 
 

5.hod

M

 

(DisV)

změna

Flašková Marie

 
 

6.hod

Aj

A1

(DisV)

změna

Pachl Ivan

 
 

6.hod

Aj

A2

(DisV)

změna

Novotná Eva

 
 

6.hod

Aj

A4

(DisV)

změna

Šaldová Pavla

 
 

6.hod

Aj

A3

(DisV)

změna

Žďárová Helena

 

8.P

4.hod

Nj

Nj

(se)

výměna <<

Janečková Marta

z 17.1. (Po) 2.hod

 

4.hod

Fj

Fj

(4.)

výměna <<

Stuchlá Aneta

z 17.1. (Po) 2.hod

 

4.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 17.1. (Po) 2.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 24.1.2022 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

 

5.P

 

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Burešová Marie

před 1. hodinou dohled 2. poschodí

 

Dvořáková Helena

před 6. hodinou dohled Přízemí

 

Hanus Petr

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Chalupníková Šárka

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Jaklová Petra

6., 7. hod Pedagogický dohled

Janečková Marta

před 3. hodinou dohled Suterén

 

Jirmásek Jan

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Kunderová Martina

před 2., 4. hodinou dohled 2. poschodí

 

Pulgretová Ivana

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Šinkora Marek

před 9. hodinou dohled Odpoledne

 

Šlégr Jan

před 10. hodinou dohled Odpoledne

 

Šlégrová Leontýna

před 1. hodinou dohled Suterén

 

Šmolík Jakub

před 7. hodinou dohled Odpoledne

 

Vanclová Ivana

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.P

3.hod

D

 

(pr)

výměna <<

Šinkora Marek

z 5.hod

 

3.hod

M

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

M

 

(sx)

výměna <<

Flídrová Hana

z 3.hod

 

5.hod

D

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Cha)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

2.A

5.hod

Hv

Hv

(ki)

spojí

Marešová Ludmila

(Pu)

 

5.hod

Vv

Vv

(ki)

změna

Marešová Ludmila

 
 

6.hod

Vv

Vv

(ka)

změna

Marešová Ludmila

 
 

6.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Pu)

2.P

6.hod

Pp

Pp

 

odpadá

 

(Jr)

3.A

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

3.P

4.hod

Ivt

Ivt1

(pc)

navíc

Šmolík Jakub

 
 

4.hod

Ivt

Ivt2

(pc)

změna

Šmolík Jakub

 
 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

Ivt

Ivt1

(pc)

navíc

Šmolík Jakub

 
 

5.hod

Ivt

Ivt2

(pc)

změna

Šmolík Jakub

 
 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ha)

4.A

3.hod

Nj

Nj2

(ki)

přesun <<

Janečková Marta

z 4.hod

 

3.hod

Nj

Nj1

(ně)

přesun <<

Dvořáková Helena

z 4.hod

 

3.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Cha)

 

4.hod

M

 

(mf)

přesun <<

Flašková Marie

z 6.hod

 

4.hod

Nj

Nj2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

Nj

Nj1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Ms1

Ms1

(4.)

přesun <<

Flašková Marie

z 25.1. (Út) 2.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

4.P

5.hod

M

 

(fy)

přesun <<

Kynclová Ludmila

z 28.1. (Pá) 2.hod

 

5.hod

Ov

   

odpadá

 

(Va)

6.P

1.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 
 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Cha)

 

2.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 
 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Cha)

 

4.hod

Nj

Nj

(DisV)

přesun <<

Janečková Marta

z 5.hod

 

4.hod

Rj

Rj

(DisV)

přesun <<

Dvořáková Helena

z 5.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Jr)

 

5.hod

M

 

(DisV)

přesun <<

Bartošová Markéta

z 6.hod

 

5.hod

Rj

Rj

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

Nj

Nj

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

Ivt

Ivt2

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 
 

9.hod

Ivt

Ivt2

(DisV)

změna

Bartošová Markéta

 

7.P

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

8.P

3.hod

D

 

(sp)

přesun <<

Marešová Ludmila

z 4.hod

 

3.hod

Tv

   

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

M

 

(sp)

přesun <<

Kynclová Ludmila

z 6.hod

 

4.hod

D

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 9. hod - Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

5.P, 1.- 9. hod - Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

V 6.P bude anglický jazyk vyučován distanční formou (dle pokynů vyučujícího).

 

Zpracováno v systému Bakaláři