Suplování:   Pátek 14.5.2021 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

 

8.P

 

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

Konz

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Z

 

(DisV)

přesun <<

Hanus Petr

z 11.5. (Út) 8.hod

 

1.hod

Ivt

Ivt1

 

odpadá

 

(©m)

 

1.hod

Tv

Dív

 

přesun >>

 

na 11.5. (Út) 8.hod

 

2.hod

Zsv

 

(DisV)

přesun <<

Lachman David

z 11.5. (Út) 9.hod

 

2.hod

Ivt

Ivt1

 

odpadá

 

(©m)

 

2.hod

Tv

Dív

 

přesun >>

 

na 11.5. (Út) 9.hod

 

3.hod

Fj

Fj

(DisV)

změna

Veselíková Lenka

 
 

8.hod

Tv

Chl

(DisV)

přesun <<

Jirmásek Jan

z 12.5. (St) 5.hod

 

9.hod

Tv

Chl

(DisV)

přesun <<

Jirmásek Jan

z 12.5. (St) 6.hod

1.P

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Ku)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Ku)

2.A

2.hod

Čj

 

(DisV)

výměna <<

Bureąová Marie

z 11.5. (Út) 4.hod

 

2.hod

M

   

výměna >>

 

na 11.5. (Út) 4.hod

 

4.hod

Z

 

(DisV)

změna

Hanus Petr

 

2.P

1.hod

D

 

(DisV)

přesun <<

Lachman David

z 6.hod

 

1.hod

Vv

   

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

Vv

   

odpadá

 

(Ku)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 1.hod

3.A

2.hod

Aj

A1

(DisV)

změna

Pachl Ivan

 

3.P

2.hod

Nj

Nj

(te)

změna

Krejzová Lucie

 
 

2.hod

Fj

Fj

(pr)

změna

Veselíková Lenka

 
 

4.hod

Aj

A1

(te)

spojí

®ďárová Helena

(©a)

 

4.hod

Aj

A2

(te)

změna

®ďárová Helena

 

4.P

2.hod

Čj

 

(ka)

navíc

Pulgretová Ivana

 
 

2.hod

Hv

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Hv

 

(hv)

přesun <<

Pulgretová Ivana

z 2.hod

 

3.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

 

3.hod

Ivt

Ivt1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

4.hod

D

 

(ka)

přesun <<

Lachman David

z 5.hod

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

 

4.hod

Ivt

Ivt1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

5.hod

Ivt

Ivt1

(vt)

přesun <<

©molík Jakub

z 3.hod

 

5.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

Ivt

Ivt1

(vt)

přesun <<

©molík Jakub

z 4.hod

 

6.hod

Ov

   

odpadá

 

(Va)

5.P

2.hod

D

 

(DisV)

změna

Mareąová Ludmila

 

6.P

5.hod

Ch

 

(DisV)

navíc

Jirmásek Jan

 
 

5.hod

Ch

S2

 

odpadá

 

(Jr)

 

6.hod

Ch

S2

 

odpadá

 

(Jr)

7.P

2.hod

Aj

A1

(DisV)

změna

Pachl Ivan

 

 

 

Suplování:   Pondělí 17.5.2021 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

8.P

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

4.hod

Z

 

(DisV)

změna

Hanus Petr

 
 

8.hod

B

 

(DisV)

navíc

Jetmar Filip

 
 

8.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Je)

 

9.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Je)

1.P

2.hod

F

 

(pr)

změna

Kunderová Martina

 
 

3.hod

Aj

A1

(pr)

změna

Novotná Eva

 
 

3.hod

Aj

A2

(a4)

změna

®ďárová Helena

 

2.P

1.hod

Z

 

(se)

změna

Hanus Petr

 
 

2.hod

Aj

A1

(se)

změna

®ďárová Helena

 
 

4.hod

B

 

(se)

změna

Jaklová Petra

 
 

6.hod

Pp

Pp

(se)

změna

Kunderová Martina

 
 

6.hod

Vp

Vp

(4.)

změna

©molík Jakub

 

3.P

4.hod

F

 

(te)

změna

©légrová Leontýna

 
 

6.hod

B

 

(te)

změna

Jetmar Filip

 

4.P

1.hod

Čj

 

(ka)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

4.hod

Fj

Fj

(ka)

změna

Veselíková Lenka

 
 

5.hod

B

 

(ka)

změna

Jaklová Petra

 
 

6.hod

M

 

(ka)

změna

Kynclová Ludmila

 

7.P

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

4.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Bureąová Marie

 

 

 

Suplování:   Úterý 18.5.2021 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

8.P

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Aj

A2

(DisV)

změna

Novotná Eva

 
 

2.hod

Aj

A4

(DisV)

změna

®ďárová Helena

 
 

3.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

4.hod

Nj

Nj

(DisV)

změna

Krejzová Lucie

 
 

4.hod

Fj

Fj

(DisV)

změna

Veselíková Lenka

 
 

8.hod

Tv

Dív

(DisV)

přesun <<

Vanclová Ivana

z 21.5. (Pá) 1.hod

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 21.5. (Pá) 1.hod

 

9.hod

Tv

Dív

(DisV)

přesun <<

Vanclová Ivana

z 21.5. (Pá) 2.hod

 

9.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 21.5. (Pá) 2.hod

1.P

1.hod

Z

 

(pr)

změna

Veselíková Lenka

 
 

3.hod

Aj

A1

(pr)

změna

Novotná Eva

 
 

4.hod

Ov

 

(pr)

změna

Vanclová Ivana

 
 

5.hod

B

 

(pr)

změna

Jaklová Petra

 

2.P

2.hod

Ch

 

(se)

změna

Jaklová Petra

 
 

4.hod

F

 

(se)

změna

Pekařová Lenka

 
 

5.hod

Ov

 

(se)

změna

Vanclová Ivana

 
 

6.hod

Tv

Chl

(hř)

přesun <<

Hanus Petr

z 7.hod

 

7.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.P

3.hod

M

M1

(sx)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

4.hod

Čj

Čj1

(sx)

změna

Dřímalová Marie

 
 

4.hod

M

M2

(te)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

6.hod

B

 

(te)

změna

Jetmar Filip

 

4.P

1.hod

Čj

Čj2

(ka)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

1.hod

M

M1

(ki)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

2.hod

Čj

Čj1

(ki)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

2.hod

M

M2

(ka)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

5.hod

Ch

 

(ka)

změna

Kunderová Martina

 
 

6.hod

F

 

(ka)

změna

Kunderová Martina

 

5.P

1.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Bureąová Marie

 
 

2.hod

Aj

A2

(DisV)

změna

Novotná Eva

 
 

2.hod

Aj

A4

(DisV)

změna

®ďárová Helena

 

6.P

4.hod

M

 

(DisV)

změna

Flaąková Marie

 
 

6.hod

L

L

(DisV)

změna

Dřímalová Marie

 

 

 

Suplování:   Středa 19.5.2021 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

8.P

 

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

StV

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

5.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

navíc

©molík Jakub

 
 

5.hod

Ivt

Ivt2

(DisV)

změna

©molík Jakub

 
 

5.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 21.5. (Pá) 8.hod

 

6.hod

Ivt

Ivt1

(DisV)

navíc

©molík Jakub

 
 

6.hod

Ivt

Ivt2

(DisV)

změna

©molík Jakub

 
 

6.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 21.5. (Pá) 9.hod

1.P

5.hod

F

 

(pr)

změna

Kunderová Martina

 
 

6.hod

Tv

Chl

(tv)

přesun <<

Vanclová Ivana

z 7.hod

 

7.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

2.hod

Čj

 

(DisV)

změna

Bureąová Marie

 
 

8.hod

Ch

 

(DisV)

navíc

Jaklová Petra

 
 

8.hod

Ch

S1

 

odpadá

 

(Ja)

 

9.hod

Ch

S1

 

odpadá

 

(Ja)

2.P

1.hod

M

M1

(sx)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

2.hod

Čj

Čj1

(sx)

změna

Dřímalová Marie

 
 

2.hod

M

M2

(se)

změna

Kynclová Ludmila

 
 

5.hod

B

 

(se)

změna

Jaklová Petra

 
 

6.hod

Z

 

(se)

změna

Hanus Petr

 

3.P

1.hod

Aj

A1

(a1)

změna

©aldová Pavla

 
 

1.hod

Aj

A2

(te)

změna

®ďárová Helena

 
 

2.hod

Ch

 

(te)

změna

Jaklová Petra

 
 

5.hod

Nj

Nj

(ki)

změna

Krejzová Lucie

 

4.P

1.hod

Čj

 

(ka)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

2.hod

Fj

Fj

(ka)

změna

Veselíková Lenka

 
 

3.hod

B

 

(ka)

změna

Jaklová Petra

 
 

6.hod

M

 

(ka)

změna

Kynclová Ludmila

 

5.P

1.hod

Z

 

(DisV)

změna

Veselíková Lenka

 
 

8.hod

B

 

(DisV)

navíc

Pospíąilová Soňa

 
 

8.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Po)

 

9.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Po)

6.P

1.hod

Fj

Fj

(DisV)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Flaąková Marie

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři