Ludmila Kynclová • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Ludmila Kynclová
Titul:  RNDr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Matematiky, fyziky a informatiky
Vyučované předměty:  M
Telefon:  468 008 954
E-mail:  kynclova@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Logická olympiáda

Logická olympiáda

Dne 6. listopadu 2015 se 6 žáků naší školy zúčastnilo krajského kola Logické olympiády. V kategorii B (nižší stupeň víceletých gymnázií) soutěžil Matěj Volf z tercie. V kategorii C (střední školy) naši školu zastupovali Nikola Novotná z 2. ročníku, Jakub Nešpor z 1. ročníku, Zdeněk Bydžovský ze sexty, František Zach z 3. ročníku a Dominik Kovář z oktávy.

Logická olympiáda

Logická olympiáda

Dne 8. listopadu 2013 se 5 žáků naší školy zúčastnilo krajského kola Logické olympiády.

V kategorii B (nižší stupeň víceletých gymnázií) soutěžili Matěj Martiník z primy a Zdeněk Bydžovský a Štěpán Bořek z kvarty. V kategorii C (střední školy) naši školu zastupovali František Zach z 1. ročníku a Petr Radiměřský ze sexty.

Exkurze do planetária a malé vodní elektrárny

Exkurze do planetária a malé vodní elektrárny

Ve čtvrtek 6. října se uskutečnila exkurze do Hradce Králové pro studenty 1. ročníku a kvinty, která byla součástí výuky zeměpisu a fyziky a zároveň jejím příjemným zpestřením.

Na programu exkurze byla nejprve návštěva malé vodní elektrárny Hučák, která je v provozu již od roku 1908 a kde sídlí také informační centrum skupiny ČEZ. Zde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o výrobě „ekologické“ energie z obnovitelných zdrojů a o chodu této vodní elektrárny.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum