Karel Štarman • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Karel Štarman
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitel, výchovný poradce pro vyšší stupeň
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Společenských věd, Dějepisu, Tělesné výchovy
Vyučované předměty:  D - Ov - Zsv - Tv
Telefon:  468 008 964
E-mail:  starman@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Lyžařský kurz 5.P + 1.A

Lyžařský kurz 5.P + 1.A

V neděli 11. února bylo u budovy gymnázia nezvykle rušno, vezme-li člověk v potaz, o jaký den v týdnu šlo. U zeleného autobusu před školou se tísnil houf studentů kvinty a prváku s rodiči, aby si do něj mohli odložit svá zavazadla – konečně se totiž vyjíždělo na lyžařský kurz. I přes drobné zpoždění se nikdo před odjezdem neztratil a téměř plný autobus tak mohl vyrazit vstříc pěti dnům bolavých nohou a (k radosti všech) odpočinku od školy!

Sekunda na kurzu v Čenkovicích

Sekunda na kurzu v Čenkovicích

V neděli 7. ledna se vydali žáci sekundy se třemi pedagogy vstříc svému lyžařskému kurzu, který se konal v Čenkovicích. Od pondělí se většina žáků již bez zábran a strachu spouštěla ze svahů Bukové hory, kde sice byl většinově pouze technický sníh, ale nikomu to nevadilo. Menší skupinka dočasných nelyžařů či začátečníků se počátkem týdne stala vyznavači stoupání po Svitavské sjezdovce. Ale od úterý, respektive od středy pak i tito žáci jezdili vlekem a po celé sjezdovce.

Den otevřených dveří na gymnáziu

Den otevřených dveří na gymnáziu

V pátek 30. listopadu proběhl na naší škole „Den otevřených dveří“, určený především zájemcům o studium na našem gymnáziu, ale i jejich rodičům.

Po celý den – od 9 do 17 hodin – bylo v prostorách školy k vidění mnohé, a to nejen klasické učebny a jejich vybavení. V chemické laboratoři mohli návštěvníci s napětím sledovat různé pokusy, v učebně fyziky mnozí obdivovali obratné kousky z oboru elektřiny či magnetismu, ti menší si sami něco vyrobili z papíru v učebně výtvarné výchovy.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum