Jarmila Vopátková • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Jarmila Vopátková
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Francouzského jazyka
Vyučované předměty:  Fj
Telefon:  468 008 965
E-mail:  vopatkova@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Pétanque

Pétanque

Pro někoho znamená září trochu utrpení, pro někoho novou kapitolu života, pro někoho konec léta a pro nás, studenty septimy, náš milovaný, každoročně pořádaný Pétanque!

Co je to vlastně architektura?

Co je to vlastně architektura?

V pátek 9. října 2015 jsme si mohli poslechnout zajímavou a podnětnou přednášku pana architekta Josefa Pleskota na téma Co je to vlastně architektura? Pro naše setkání, které bylo součástí oslav 375. výročí založení gymnázia v Litomyšli, jsme zvolili prostory městského muzea, protože to byla původní budova gymnázia, na jejíž revitalizaci se pan architekt Pleskot podílel.

Pétanque

Pétanque

Hm, tak zas nic. Vrhači koulí z nás asi nebudou, to ale nic nemění na tom, že v Pétanque gympláci válí!

Sextáni se letos rozhodli vzít si organizaci turnaje v Pétanque na triko a účast byla nad všechna naše očekávání. Zahrát si přišlo 12 týmů, vždy po třech soutěžících z vyššího i nižšího gymplu. To ale není všechno, fandit přišli ještě další studenti z francouzského semináře a pár prváků. No a tak se tak nějak stalo, že se nás na Webley sešlo 73 pozitivně naladěných lidí, kteří chtějí svůj volný čas trávit ve francouzském stylu. Gratulace patří holkám z kvarty, jejichž tým „Pinky Pie“ zabodoval a obsadil 1. místo.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum