Ivana Vanclová • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Ivana Vanclová
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Společenských věd, Tělesné výchovy
Vyučované předměty:  Ov – Tv
Telefon:  468 008 968
E-mail:  vanclova@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Lyžařský výcvikový kurz sekundy

Lyžařský výcvikový kurz sekundy

Lyžák.

Vše začalo v neděli 2.1. 2022. Počasí bylo nevlídné, plus 9 stupňů a vše připomínalo spíš odpoledne v předjaří než lednovou neděli. Předpovědi meteorologů nás trochu strašily, ale přesto nám nezbylo než doufat, že se třeba netrefí, že se třeba mýlí… Sraz byl ve 13: 00 před školou. Celá naše třída se tedy sešla ve 13 hodin před školou, kde na nás čekali učitelé. Všichni jsme se museli otestovat, ale naštěstí jsme všichni byli negativní, takže se mohlo odjet. Naložili jsme věci do autobusu, rozloučili se s rodiči a vyrazili směr Čenkovice.

Staň se diplomatem

Staň se diplomatem

V pátek 5. listopadu jsme se (tedy někteří žáci tercie a kvarty, a dokonce dva žáci ze svitavského gymnázia) zúčastnili vzdělávacího programu – Staň se diplomatem.

O sexuální výchově nejen mezi čtyřma očima

O sexuální výchově nejen mezi čtyřma očima

V pondělí 21. 9. jsme se my, 5.P a 1.A, zúčastnili přednášky o sexuální výchově, kterou si pro nás připravila MUDr. Andrea Bakeš Hynková. Paní doktorka byla velice sympatická a mluvila s námi naprosto otevřeně. Téma přednášky bylo jasně dané – takže jsme si nejprve zopakovali anatomii pohlavních orgánů, zazněly informace o pohlavních chorobách, jejich důsledcích a o tom, jak jim lze předcházet, samozřejmě jsme také byli seznámeni s možnými způsoby antikoncepce a užitečnou myšlenkou plánovaného rodičovství.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum