Eva Novotná • profil učitele

Základní údaje

Jméno a příjmení:  Eva Novotná
Titul:  Mgr.
Funkce:  učitelka
Vzdělání: 
Aprobace: 
Na gymnáziu vyučoval/a do roku: 
Předmětové komise:  Českého jazyka a latiny, Anglického jazyka
Vyučované předměty:  Aj - Čj
Telefon:  468 008 963
E-mail:  novotna@glit.cz
Webová stránka: 

Další informace

Osobní fotogalerie

Poslední články

Poděkování všem, kteří se podíleli na letošním Charity Day

Poděkování všem, kteří se podíleli na letošním Charity Day

V sobotu 1. prosince jsme letos znovu otevřeli školu nejen studentům a učitelům, ale i rodičům, bývalým studentům a všem příznivcům naší školy, abychom již posedmé uspořádali Charitativní den. Letošní výtěžek této akce je neuvěřitelných 130 000 Kč. Z toho 100 000 Kč bude předáno panu Vomáčkovi, který se sám stará o těžce postiženého syna a malou dceru. 30 000 Kč předáme rodině Alblových jako příspěvek na léčbu Crohnovy choroby jejich syna.

Fullbrighter na gymnáziu!

Fullbrighter na gymnáziu!

Jsme rádi, že se nám podařilo, stejně jako dalším 29 školám v České republice, získat díky Fullbrightově nadaci rodilou mluvčí jako asistentku výuky do hodin anglického jazyka. Program českým středoškolským studentům a pedagogům umožňuje získat roční pracovní i osobní zkušenost s rodilým mluvčím z USA a mladí Američané se seznámí s běžným životem a kulturou v České republice.

Poznávací zájezd do Anglie

Poznávací zájezd do Anglie

Ve dnech 23.-29. 4. se 45 žáků našeho gymnázia zúčastnilo poznávacího zájezdu do Yorku a Londýna. První den jsme si prošli historické centrum města York s významnou katedrálou a městskými hradbami, navštívili jsme i dvě muzea. Večer jsme se ubytovali v hostitelských rodinách.

V dalších dnech jsme objevovali krásy „Klenotu Severu“. Uchvátila nás příroda v NP Yorkshire Dales a NP Lake District, kde jsme podnikli kratší túry. Viděli jsme kaňon, bílé skály, vyšplhali jsme k vodopádu. Stáli jsme na „bradavickém“ vlakovém nádraží, viděli ruiny Bolton Priory a katedrály ve Whitby, zastavili jsme se na zámku šlechtické rodiny Howard a fotili se na kamenech bratříčka Stonehenge - Castlerigg Stone Circle.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum