Výbušina a tvrdá chemie

Autor: Martina KunderováPublikováno: 21. listopadu 2019Zobrazeno: 889×Zařazení článku: B-Ch, aktuality
Výbušina a tvrdá chemie
Výbušina a tvrdá chemie

Pokud jste nikdy neslyšeli o tvrdé a měkké chemii, studentské mortalitě či výbušinách, tak my také ne, alespoň do přednášky představitelů Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Ta se konala v pondělí 18. listopadu 2019 v aule školy a byla určena studentům 2. a 3. ročníků vyššího studia.

Proděkanka Mgr. Lucie Stříbrná, Ph.D., a Ing. David Veselý, Ph.D., ve dvouhodinové smršti informací představili fakultu se všemi obory bakalářského, magisterského i doktorandského studia. Nabídli řešení při volbě přírodovědných a technických oborů a také přivezli do Litomyšle náměty na seminární práce a SOČ pro zapálené studenty. Je skvělé, že tuto nabídku doprovází i příslib vedení projektu odborníkem a jistota špičkově vybaveného experimentálního zázemí. Mimo to nás velmi potěšilo lakonické konstatování vysoké úrovně a připravenosti našich studentů pro vysokoškolské studium. Můžeme si jen přát, aby tato slova byla pravdivá i v následujících letech.

Perlička: Jako proděkanka Fakulty chemicko-technologické UPCE bych se též ráda podepisovala tak vtipně jako tato inspirující dáma. LuckAg =).

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum