Výměnný pobyt tchajwanských studentů

Autor: Helena ŽďárováPublikováno: 25. června 2010Zobrazeno: 4466×Zařazení článku: aktuality, mezakt
Výměnný pobyt tchajwanských studentů
Výměnný pobyt tchajwanských studentů

Na podzim loňského roku 4 naše studentky strávily 3 týdny na střední škole v tchajwanském Kaohsiungu. Účastnily se výuky spolu s tchajwanskými studenty, bydlely v rodinách studentů. Hostitelské rodiny a partnerská škola pro ně připravily množství výletů a aktivit, které jim umožnily seznámit se s tchajwanskou kulturou a přírodními krásami.

V těchto dnech na naší škole pobývá deset tchajwanských studentů se svými dvěma učitelkami. Spolu s českými studenty se účastní výuky a mimoškolních aktivit, v rámci svého programu poznávají naše město a další místa v České republice. Jsou ubytováni v rodinách studentů, takže mají možnost poznat běžný život v naší zemi.

Na podzim příštího školního roku se chystá dalších 5 našich studentů vycestovat do Kaohsiungu, aby poznali studentský život na Tchajwanu.

Přejít do samostatné fotogalerie (3 fotografií)

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum