Zlatá tretra

Autor: Petra JaklováPublikováno: 23. června 2014Zobrazeno: 3603×Zařazení článku: Tv, aktuality, exkurze
Zlatá tretra
Zlatá tretra

17. 6. 2014 všichni milovníci atletiky strávili v Ostravě, kde proběhla největší domácí atletická akce roku – Zlatá tretra. Po příjezdu do Ostravy nás přivítal již zaplněný stadion. Hned na začátku se divákům představily všechny atletické hvězdy a po státní hymně, která zahajovala program mítinku, už začalo velké sportovní klání. K vidění bylo mnoho kvalitních sportovních výsledků. Hlavním českým „tahákem“ byl Vítězslav Veselý, který hodil i přes 87 m. Nechyběl ani Jaroslav Bába a Denisa Rosolová. Bylo zde i mnoho jiných hvězd z jiných zemí, např. Renaud Lavillenie, který vyhrál skok o tyči, Justin Gatlin, který vybojoval zlato v závodě na 100 m, a spousta dalších.

Byl to pěkný den, počasí nám přálo a některým se podařilo ulovit i nějaké ty podpisy, a některým dokonce dostat se do televize. Všem tuto soutěž doporučuji, je to nezapomenutelný zážitek.

Ondra Háněl, sekunda

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum